Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hibának számít, ha nem engedem...

Hibának számít, ha nem engedem előre a vendéget?

Figyelt kérdés
Először jár nálam, és én megyek előre a bejárati ajtónál.

2017. ápr. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ.

ha veszélyes helyre viszed be (pl. a kutyád leharaphatja a lábát, vagy kaphat egy jókora taslit a párodtól), akkor teljesen korrekt módon csináltad.

2017. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha először van ott, és nehezen ismeri ki magát, vagy bizonytalan, akkor is mehetsz előre.
2017. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, vendéget úgy kalauzolsz, hogy előre mész.
2017. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És fordított esetben? Ha én vagyok a vendég, és előreenged?
2017. ápr. 9. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván biztonságos helyre enged be. Ha megbízol benne, mehetsz nyugodtan.
2017. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Különbség van abban, hogy ismert, vagy könnyen átlátható terepre jön a vendég, vagy egy bonyolultabb helyre. Ha egy nagyobb lakás konkrét szobájába akarod vinni, jobb, ha nem mögötte magyarázol, hanem vezeted.

Hibának az számít, ha nem ismersz fel egy helyzetet, és alapvetően másként cselekszel, mint kéne. Ha csak kicsit másként,azt értelmes ember észre sem veszi. Nincs jelentősége.

2017. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!