Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ma megkaptam a lányosztálytárs...

Doncolaa kérdése:

Ma megkaptam a lányosztálytársaimtól hogy nem vagyok igazi férfi mivel nem vittem nekik rózsát!?

Figyelt kérdés
Most akkor mivan?Kötelező virágot vagy csokit vinni?

2017. márc. 8. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rájuk magasról. Nem attól leszel férfi, hogy egy mesterségesen kreált "ünnep" kedvéért méregdrága rózsákat veszel olyan lányoknak, akikhez semmi sem fűz. Néztem volna nagyokat, ha annak idején az osztálytársaim rózsákkal vagy bármi egyébbel halmoztak volna el.
2017. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

"Ha többen vagytok összedobhattátok volna a pénzt pár csokor virágra amit utána szétszedtek szálanként, hogy mindenkinek jusson. Egy csokor a lidlben olyan 800ft és van benne vagy 15 szál."

De basszus, mit nem lehet azon érteni, hogy valaki nem akar egy forintot se erre költeni. Miért nem lehet más álláspontját figyelembe venni?

Ja és csak az számít igazi nőnek, aki férfinapon csokit és rózsát vesz a fúknak! Ezt mond el az lányosztálytársaidnak is.

2017. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiúként nem dolgod lánynak NŐnapi ajándékot venni. Hogy lenne már egy általános / középiskolás kislány / nagylány nő ? Gyereknapon jár nekik bármi is. Ám ha ettől el is tekintek, azért sem adnék a helyedben. Undorító, hogy kierőszakolják az ajándékot. Már rég nincsenek elnyomva Magyarországon a nők. Sőt, minden körülöttük forog. Nagyon beképzelt, követelőző, k..va lett a legtöbb. Tisztelet a kevés kivételnek, köztük azoknak, akiknek még én sem sajnáltam virágot adni.
2017. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Idióta p*csák... Két stricipofon és kész :D
2017. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!