Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ma megkaptam a lányosztálytárs...

Doncolaa kérdése:

Ma megkaptam a lányosztálytársaimtól hogy nem vagyok igazi férfi mivel nem vittem nekik rózsát!?

Figyelt kérdés
Most akkor mivan?Kötelező virágot vagy csokit vinni?

2017. márc. 8. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ostobák.

Én mindegyik barátnőmnek leszögeztem, hogy se "valentín napot" se nőnapot nem fogok tartani. Az előbbi egy sz.r biznisz az utóbbi meg egy kommunista kreálmány.


Felköszöntöm szülinapján, névnapján, karácsonykor meg amikor csak akarja de nem fogom ezeket a szarságokat ünnepelni.

Ezt tudomásul vette mindegyik és nem csinált belőle problémát.

2017. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm...Egyet tudok veled érteni
2017. márc. 8. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekesek. Kik ők neked? Csak az osztálytársaid, semmi közötök egymáshoz. Miért kéne nekik bármilyen ajándékot adni? 22N
2017. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
akik ilyent komolyan mondanak, nem igazi nők. csak számító r.b.ncok. nem életed párja egyik sem. Ők talán novemberben adtak neked egy sört, vagy csokit novemberben a nemzetközi férfinapon, vagy Valentin napon?
2017. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én is ezen elmélkedtem,miért kérnek rajtam számon akármit is? Hisz csak osztálytársak.Anyumnak és testvéremnek adtam egy-egy szál virágot,nem éreztem kötelességemnek hogy most 26lánynak is vigyek virágot :D
2017. márc. 8. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
A nőnap nem kommunista, de mindegy. :D Egyébként a lányok sem normálisak, ha ezen berágnak, de nálunk anno mindig összebeszéltek a fiúk és egy valaki megvette azt az x szál gerberát, a többi meg kifizette neki.
2017. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A többi srác vitt nekik valamit? Vagy egyedül vagy fiúként?


Ha többen vagytok összedobhattátok volna a pénzt pár csokor virágra amit utána szétszedtek szálanként, hogy mindenkinek jusson. Egy csokor a lidlben olyan 800ft és van benne vagy 15 szál.

2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetemre jártok ? Ha nem, akkor kuss a nevük. Egy kiskorú mióta nő ? Legfeljebb lány. Nekik ott a gyereknap. A nőnap őket nem érinti.
2017. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pedig azt kaptam meg, hogy rózsát nem is szokás, ill. az Édesapja úgyis ad neki, az én virágom nem kell.


Foglalkozz másik lánnyal.

2017. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
... A névnap meg keresztény kreálmány. A Karácsony is. Meg hogy 2017-et írunk. Már aki. Az meg zsidó, hogy 7 napra van osztva a hét. Hát már akinél... én még azt se tartom, úgyhogy van még mit behoznod egyeske. Latin betűkkel is csak azért írtam, hogy bírjátok olvasni, édeseim.
2017. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!