Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van terjedőben manapság...

Miért van terjedőben manapság az a gondolat, hogy "nincs igazi férfi"?

Figyelt kérdés
Épp az előbb láttam egy újabb idézetet a fészen, hogy nem találni már igazi férfiakat. Szerintem ez egyszerűen nem igaz, mert miért ne lehetne találni, de nem is ez a lényeg, hanem hogy szerintem ez káros, nem is kicsit. A fiatalabbak, akik most nőnek fel, ebbe nőnek bele, hogy mindenhol ezt olvassák, mintha ez tényleg így lenne. Főleg hogy ilyen nyomatékos, bölcsességnek feltüntett írásokban lehet látni ezeket.

2013. aug. 2. 20:55
1 2
 1/12 schocko ***** válasza:
100%
Mert milyen egy igazi férfi?
2013. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik.
2013. aug. 2. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez tévedés. Manapság (még) van igazi férfi, a jelenlegi tizenévesek közül nő fel kevés "igazi férfivá" nézz körbe, mostanság a páwaság és az elkorcsosulás a menő, az, hogy valaki bunkó. Csak ezért mondják. A jelenlegi 25 év felettiek között sokkal több "igazi férfi" van mint amennyi a jelenlegi 10-15+-os korosztályból lesz.
2013. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Fene. Ezzel lehet pik-pak felba$zni az agyam.


Sok begyöpösödött, telhetetlen, hisztis, mártirkodó, ostoba, elégedetlenkedő, elkényeztetett szűzku'rva hápogja ezt. Azt sem tudják mit akarnak, de epekednek a szőke herceg után és ledegradálják a férfiakat. Mintha ők $zarták volna a spanyol viaszt!

Sorban osztogatnám a csattanós r!bancpofonokat az ilyen nőnemű egyedeknek.


27/N.

2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó kicsit nyersen fogalmaz, de igaza van. Én is napi szinten tapasztalom facebookon, hogy ezt többségében olyanok írják ki, akiknek még 1 normális kapcsolatuk sem volt, vagy még egyáltalán semmilyen se.

A "páváskodásról" annyit, hogy kinövik. Volt ilyen ismerősöm, rendesen ki is nőtte, bár ez emberfüggő.


Meg mi számít igazi férfinak? Sok lány álomvilágban él, és várja a szőke herceget fehér mercédesszel, tökéletes testtel. Ezek azok a r*bik, akik nem adják lejjebb, és mindenkit lenéznek. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, hadd álmodozzanak csak életük végéig.

2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Bocsánat, csak fel ment bennem a pumpa.

27/N

2013. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Úgy látszik a fiúkat is elvárások elé állítják. Az senkit nem zavar, hogy évtizedek óta csak az folyik a közmédiából, hogy mit kell tenni a nőknek, hogy megfeleljenek a 'férfiaknak'. Fogyókúrák, receptek, szextippek, minden marhaság, csak tetszél a pasasnak!! Egyetértek, hogy ma Mo-n kevés igazi férfi van. Macsókból van bőven! Nézzünk csak rá az állam'férfiainkra', akiknek a családon belüli erőszakról az jut eszükbe, hogy a nőknek többet kéne szülni. Grat. Ezek a követendő példák? A női nem tiszteletéről mikor és hol olvashatsz egy férfiaknak szóló magazinban? Semmikor. Persze azt is 'igazi férfiak' (értsd:macsók) írják.
2013. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

3/7!


Hogy állítod azt, h 25 év felettiek igazi férfiak?

Én 24 vagyok, s 2 húgomat is felneveltem!

Most egy internetes szervernél dólgozom,

ahol azt látom, hogy a 30+ os "férfiak"

az erotikus hírdető óldalakat böngészik egésznap!

Az az, hivatásos lányokat kerget a 90% uk!

Semmi méltóságuk nincs!

S, te azt jelented ki, hogy a 25 év alattiak.....

Ha te nem is mozogsz olyan társaságba,

hidd el vannak igazi fiatal férfiak!

2013. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Még annyit a kedves kérdezőhöz,

h a mai lányokat gyógyítani kellene!

Mert milyenek a mai lányok?

Mindenbe a rosszat látják bele, s amit a facén ólvastál,

az az ő hangjuk! Úgy gondolom, hogy

mindig a nőké a választás és őket kell befolyásolni, sajnos!

Minél jobban megakarod győzni őket valamiről,

annál jobban ellekeznek! Tehát, ha utat engedsz

a hülyeségüknek, (nincs igazi férfi) akkor akarnják az hinni, hogy de már pedig van!

2013. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nőnemű egyedek, akik állandóan ezt hangoztatják (ide tartozik a "minden lány nőnek születik, de férfivá senki, mert azt ki kell érdemelni" gagyi és ostoba szöveg is), azok általában örök vesztesei egy párkapcsolatnak.

Ismerősömnek ilyen csaja volt. Összejöttek, majd miután a lány állandóan "az igazi férfi..." meg "nincs igazi férfi ha..." hülyeségekkel teleírta a fiú facebook oldalát, azután a fiúnak elege lett, és dobta. (élőben is ilyen volt a lány)


Én nem értek rengeteg lányt. Ők ne változzanak semmit, mert hát ők tökéletesek ugye....de állandóan hangoztatják, hogy "nincs igazi férfi"....én meg vissza szoktam kérdezni, hogy : miért, igazi nő van?

Van erre egy tökéletes hasonlat :


"Kamu hajszín, kamu barnaság, kamu mellek, kamu viselkedés, kamu körmök. És ezek a nők az igazi férfit keresik....."


Sztem ez mindent elmond az ilyenekről. :D

2013. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!