Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van terjedőben manapság...

Miért van terjedőben manapság az a gondolat, hogy "nincs igazi férfi"?

Figyelt kérdés
Épp az előbb láttam egy újabb idézetet a fészen, hogy nem találni már igazi férfiakat. Szerintem ez egyszerűen nem igaz, mert miért ne lehetne találni, de nem is ez a lényeg, hanem hogy szerintem ez káros, nem is kicsit. A fiatalabbak, akik most nőnek fel, ebbe nőnek bele, hogy mindenhol ezt olvassák, mintha ez tényleg így lenne. Főleg hogy ilyen nyomatékos, bölcsességnek feltüntett írásokban lehet látni ezeket.

2013. aug. 2. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

@8/10 igen ennek nagyon örülök, sajnos errefelé nincsenek ilyenek, errefelé a 12-25 tartományba tartozó fiúk/férfiak 90%-a... sajnos olyanok amilyenek... inkább nem jellemezném.

Egy szóval sem mondtam, hogy nincsenek kivételek! Örülök, ha vannak kivételek.

Valószínűleg engem így látatlanban is azonosítottatok a sok általatok r#bancnak nevezett lányokkal, és nem vitatom, hogy vannak olyanok. De én nem tartozom közéjük. Köszönöm szépen volt már rendes párkapcsolatom, két éven át tartott, de ez az én koromban (16 éves leszek) azt hiszem elég jó, és nem rajtam múlott hogy vége legyen. És ő különbözött azoktól az elfajzott bunkóktól, akiket felhoztam negatív példának, szóval én nem vagyok az a szűzk#rva akinek itt elhordanátok, mert nem a külsőre, nem a kocsira de nem is a pénzre mentem, hanem a belső tulajdonságaira.

És hogy mit jelent az igazi férfi kifejezés, amin azok b@sszák fel csak az agyukat, akik ezt félre értik?

Na ehhez kell némi történelmi tudás, nézzetek körül azokban az időkben, amikor még udvariasságra nevelték a fiúkat és így is viselkedtek!

Ma is van ilyen és igazán örülök annak, ha van. Még jobban örülnék, ha az én korosztályomban is ők lennének többségben. De nem lehet mindig az, amit akarunk nemde?

2013. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs igazi nő,hogy legyen igazi férfi?

Amúgy van...nő is,meg férfi is.Csak el van nyomva bennünk az erő,amiben közrejátszanak az irányító szervek is,mindenhol elvárások tömkelegei,amibe belefárad mindkét nem,összezavarodnak a szerepek.

2013. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!