Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel pótcselekvéssel foglalha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel pótcselekvéssel foglalhatnám le magam, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok, ám mivel nem lehet közöttünk semmi, el szeretném felejteni. De elég nehéz. Egy részt nagyon erősek az érzéseim, más részt látom nap mint nap mivel csoporttárs.

Nektek milyen dolgok váltak be ilyen problémára?



2012. ápr. 7. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

dühtől kezdtem el az arab nyelvet.

nem tudtam megtanulni.

2012. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés nem segít.


Az igazi szeretet nem birtokol!



Ha igazán szereted, akkor nem az a lényeg, hogy veled legyen, hanem az, hogy Ő BOLDOG LEGYEN! És, ha neki az a boldogság, hogy mással van, akkor az a jó.


Rajtad az segít, ha minden jót kívánsz neki, örülsz a boldogságának.


Így a szerelmed (a hormonális vágyad) előbb-utóbb átalakul egy igazi baráti szeretetté. Ez sokkal tartósabb és erősebb, mert sokkal elfogadóbb, ráadásul így sikerül megtalálnod a párodat, azt, akivel EGYÜTT vagytok boldogok.



41/N

2012. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha igazán szereted, akkor nem az a lényeg, hogy veled legyen, hanem az, hogy Ő BOLDOG LEGYEN! És, ha neki az a boldogság, hogy mással van, akkor az a jó." - Ez nagyon nagy baromság. Ha szerelmes belé, akkor jogosan szomorítja el, hogy nem kell a nőnek.

Nem azt állítom, hogy sosem örülhet valaki annak, hogy a kiválasztottja mással boldog, de nem ez az általános. Persze, párkapcsolaton kívül. Párkapcsolaton belül szívesen engedtem el barátnőmet ide-oda barátnőkkel, barátokkal.

2012. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!