Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy egy srác visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egy srác visszafogott típus, legbelül mégis ugyanazok a dolgok járnak a fejében mint egy férfinek általában?

Figyelt kérdés
Ő egy ismerősöm akivel alakulnak a dolgok és el nem tudom képzelni róla, hogy mint a legtöbb férfinek neki is mindig a szexen jár az esze, mocskos gondolatai vannak stb. Vagy ezt csak a külvilág felé küldi? Mert tényleg nagyon kedves,figyelmes,aranyos és rendesnek tűnő srác. (nem meleg tegyük hozzá)

2012. jún. 27. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

mindenkiben benne van ez a dolog, néha jobban előtör, néha nem

a "rendes srácok" általában önbizalomhiányosak, csak nem mernek úgy viselkedni, ahogy azt legbelül tennék ;D

2012. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt egy fiú, aki tetszett és én is neki de nagyon félénk volt. (én is az voltam, tagadt
2012. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kedves fiúkkal sem árt az óvatosság. Némelyikük rosszabb, mint a nőfaló bunkók.

[link]

2012. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
...tagadtam h tetszene nekem) de hidd el belölről ugyanolyan mocskos fantáziájú mind! :D sok fiú barátom van, köztük félénkebb is, na hadd ne folytassam. (bocs a megszakításért, telon vagyok véletlenül elcsúszott..)
2012. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi féle srác vagyok:$
2012. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha itatsz velük egy kis alkoholt lehet kibújik a szög a zsákból.
2012. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
IGEN.
2012. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, és jár rajta az eszem eleget, de ez egészséges, minden egészséges férfi gondol a szexre, attól lesz viszont normális, hogy tudja kontrollálni minden helyzetben, én tudom
2012. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
simán
2012. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiú vagyok és kanosabb vagyok, mint sok nagyszájú srác. :D
2012. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!