Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy egy srác visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egy srác visszafogott típus, legbelül mégis ugyanazok a dolgok járnak a fejében mint egy férfinek általában?

Figyelt kérdés
Ő egy ismerősöm akivel alakulnak a dolgok és el nem tudom képzelni róla, hogy mint a legtöbb férfinek neki is mindig a szexen jár az esze, mocskos gondolatai vannak stb. Vagy ezt csak a külvilág felé küldi? Mert tényleg nagyon kedves,figyelmes,aranyos és rendesnek tűnő srác. (nem meleg tegyük hozzá)

2012. jún. 27. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kedves,figyelmes,aranyos és rendesnek tűnő srác. (nem meleg tegyük hozzá)


miért a hetero fiúk taplók,önzőek,durvák?


amúgy miért ne járna ugyanaz a fejében? sőt,a kedves embereknek gyakran nagyobb szexuális fantáziájuk van mint a látványosan agresszív tahóknak.semmi összefüggés nincs a kettő között.

2016. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, minden férfi disznó, és csak dugni akar. Ha nem, akkor is! Csak a sztereotípia lehet igaz, és KÉSZ. :D


True story

(egy csaj mindig rám vetítette ezeket, gyanúsítgatott, ha éppen sikerült bizonyítanom az ellenkezőjét, amit nem tudod elkenni, akkor pedig "furi vagy hogy ilyen vagy", de "köszönöm hogy vagy nekem", aztán még is "én falhoz nyomós dugós pasit akarok, akinek drága elegáns autója van, újépítésű panellakása, vagány, és nem lóg ki a sorból (tehát divat szerinti vagány)"...

2017. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!