Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért szeretnek...

A férfiak miért szeretnek illetlenül viselkedni?

Figyelt kérdés
Egy erdei sétára indultunk ma délelőtt, egy tanösvényen. Egy padnál megpihentünk, mire ő megkerülte a padot és közvetlenül mögötte pisilt. Hátrafordulva rá is szóltam, hogy miért az út mellett kell ezt, amit persze primitív poénokkal ütött el. Van, hogy nekem is kell, viszont nem az út mellé guggolok le olyankor.
2016. júl. 31. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én meg városi sétára indultam a múltkor, és láttam egy (amúgy hajléktalan) nőt, aki egy fa alatt kulázott Újbuda egyik forgalmas kereszteződésében, körben mindenhol autók és lakások. Miért szeretnek a nők látványos helyen sz**ni? Ja, várjunk, a legtöbbjük nem szokott ilyet...
2016. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kinéztem az ablakunkon valami zaj miatt. Egy nő leguggolt a kapuval szembeni bokornál és odapiselt. Oda a házunk elé, a járda mellé közvetlen.
2016. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

teljesen normális dolog. a férfiak nem olyan szégyenlősek ha vizelniük kell, már csak azért sem, mert nem válnak közben kiszolgáltatottá, nem kell leguggolniuk...


valamilyen szintű bunkóság hozzátartozik a férfiakhoz. Ha emiatt elkezded szekálni, csak megmérgezed a viszonyt vele.

Vannak olyan bunkóságok, amik hozzá tartoznak a férfiléthez, a férfi egohoz, és olyan, mintha el akarnád venni a férfiasságát, ha emiatt froclizod.


nem kell női szemmel megérteni az ilyen viselkedést, csak elfogadni.

Vagy a másik út, hogy keresel egy vasalthajú plázakandúrt, aki a legjobb barátnőd lesz. Ahogy szeretnéd.

2016. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul egy erdőben tette.
2016. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Miért, ha nincs vécé és lenne lehetősége elintézni az erdőben, a kedvedért inkább hugyozzon be? Don't want to live on this planet anymore:D
2016. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb férfit csak korlátozott módon lehet leszoktatni a fingásról/böfögésről és az altesti témákról való gátlástalan beszédről.


Több barátom is volt már, amíg udvaroltak, friss kapcsolatban fegyelmezik magukat, aztán, amikor összejövök velük, már szexeltünk, esetleg össze is költöztünk, akkor már feljogosítva érzik magukat arra, hogy elengedjék magukat.


nem tudom, hogy ezzel iagzán lehet-e mit kezdeni, mert a barátnőim azt mondják, hogy az ő párjaik is ilyenek...

2016. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"valamilyen szintű bunkóság hozzátartozik a férfiakhoz"

De ha azt írom, hogy egy bizonyos fokú k@rvaság minden nő sajátja, akkor gondolom felháborodsz az általánosításon.



Kérdező!

Erre gondolsz:

[link]


?

2016. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nem háborodok föl rajta, ha a k@rvaság alatt a hiúságot, a legjobb-nőnek-lenni-akarást érted. Ez még azoknál is megvan, akik amúgy monogám, szolid nők, mert ha más férfiak felé nem is kacsingatnak, de egymást folyton zrikálják a háta mögött, és ha valakit szebbnek találnak maguknál, azt rögtön lek@rvázzák. Tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszéd asszony rendszeresen mezítláb,dülöngélve jár haza.Sokszor az autók közé leguggol és elintézi a dolgát.
2016. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

"nem háborodok föl rajta, ha a k@rvaság alatt a hiúságot, a legjobb-nőnek-lenni-akarást érted"

Nem azt értem alatta.

Vagy te a "bunkóság" alatt a természetességet, az affektálás és képmutatás elutasítását érted?

2016. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!