Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek nem problémás valamit...

Nektek nem problémás valamit házhozszállítással rendelni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyan merges vagyok!!

Rendeltem par dolgot a netrol es ma vartam volna a csomagot...most kapok emailt, mert nem tudtak kezbesiteni a csomagot, mert a cim hianyos:


Azert irtak, hogy a cim hianyos, mert a kapunal nincsen felirva az en nevem, szoval konkretan nem tud becsongetni. De hat konyorgom!!!!! Azert van adva telefonszam, hogy felhivjon es mondja, hogy itt van, nem?????


De ez amugy mar a masodik eset.


Rendeltem cipot a nike-tol, varom, hogy hivjon a futar..erre csak kapok egy mailt hogy nem sikerult kezbesiteni...ilyen nehez felhivni az embert akihez visznek csomagot?



2016. júl. 5. 08:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Muhahahaha, még akkor is ki lehet tenni névcetlit ha albérletben laksz, csak aki lusta és ostoba, az sosem fogja ezt felfogni. XD

Normális embereknek megérkeznek a csomagok, a többi csak a saját nemtörődömségük miatt van, és persze hazugságok. Melyik társaság küld SMS-t arról, hogy ma nem megy ki a csomag? Nagyon kíváncsi vagyok erre.

2016. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!