Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek nem problémás valamit...

Nektek nem problémás valamit házhozszállítással rendelni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyan merges vagyok!!

Rendeltem par dolgot a netrol es ma vartam volna a csomagot...most kapok emailt, mert nem tudtak kezbesiteni a csomagot, mert a cim hianyos:


Azert irtak, hogy a cim hianyos, mert a kapunal nincsen felirva az en nevem, szoval konkretan nem tud becsongetni. De hat konyorgom!!!!! Azert van adva telefonszam, hogy felhivjon es mondja, hogy itt van, nem?????


De ez amugy mar a masodik eset.


Rendeltem cipot a nike-tol, varom, hogy hivjon a futar..erre csak kapok egy mailt hogy nem sikerult kezbesiteni...ilyen nehez felhivni az embert akihez visznek csomagot?



2016. júl. 5. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Talan ki kene irni a neved...
2016. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
12 éve vásárolok rendszeresen online több száz (talán ezer) terméket rendeltem már és még soha nem volt problémám egy csomaggal se. Mo, nyugat európa, távolkelet, USA stb.
2016. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Ugyancsak több éve vásárolok netről, soha nem volt még sikertelen kézbesítésem.

Az is igaz, hogy tudja azonosítani a címemet a futár mert KI VAN ÍRVA. Neki van naponta egy rakás címe, nem állhat le minden egyes embernél azt nyomozni, melyikben is lakik az illető. A te felelősséged kiírni a nevet a megfelelő csengőre. Félsz hogy megtalálnak?

2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A városunk szélén olyan helyen lakom, ahova a GPS sem talál oda, és a közforgalomban lévő térképek nagy része is rossz helyen jelöli az utcánkat. Ezért már az e-mailban jelezni szoktam, hogy ha elér X helyre a futár, feltétlenül hívjon telefonon.


Ennek ellenére így is volt rá példa, hogy miután egyszer már eltévedt és felhívott, kétszer is újból félre vitte a GPS. Hiába mondtam a telefonban is, hogy ne hallgasson rá. Aztán csak megérkezett, nem vitte vissza az árut.


De az ilyenek ritka esetek, általában nem szokott probléma lenni.

2016. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Mi is, évek óta és rendszeresen rendelünk neten. Különböző futárcégek szállítják, köztük a Posta is.

Sohasem volt még sikertelen kézbesítésük. Az is csak egyszer fordult elő, hogy olyan feladótól, ahol meg lehetett jelölni a kézbesítési napszakot, és délelőttöt jelöltünk, délután közepén hozták. Valami főnökféle lehetett, civil személyautóval hozta, és elnézést kért, de karambolozott a céges autójuk.

2016. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha társasházban laksz,meddig tart kiírni a neved? Hová csöngessen be a szerencsétlen futár,mit gondolsz?

Nem bántásképp mondtam,csak logikusan kell gondolkodni.

Rendeltem műszaki cikket,gyerekjátékot, kozmetikumot,mindegyik célba ért eddig.

2016. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk maximum az jelent problémát, hogy nincs otthon senki, amikor hozzák. Bár mostanában ha rendelek/rendelünk valamit, akkor lógok 2-3 napot az egyetemről, hogy át tudjam venni a csomagot.
2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Próbáld GLS futárral kiszállíttatni, ők sokkal rugalmasabbak, mint az MPL. Velem is előfordult, hogy valamit elfelejtettem ráírni, de felhívtak telefonon és megkérdezték. Az MPL-el olyan is előfordult, hogy elvesztették a csomagomat.
2016. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs kiírva a neved, akkor beleírhatod a címbe, hogy pl: 16-os kapucsengő. Akkor nem is lesz probléma a név.
2016. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Azt sem lehetetlen beleírni a megrendelésbe, szerintem a legtöbb helyen van megjegyzés rovat, hogy "Nem Kiss József van a kapucsengőn, hanem Kovács István".
2016. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!