Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek nem problémás valamit...

Nektek nem problémás valamit házhozszállítással rendelni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyan merges vagyok!!

Rendeltem par dolgot a netrol es ma vartam volna a csomagot...most kapok emailt, mert nem tudtak kezbesiteni a csomagot, mert a cim hianyos:


Azert irtak, hogy a cim hianyos, mert a kapunal nincsen felirva az en nevem, szoval konkretan nem tud becsongetni. De hat konyorgom!!!!! Azert van adva telefonszam, hogy felhivjon es mondja, hogy itt van, nem?????


De ez amugy mar a masodik eset.


Rendeltem cipot a nike-tol, varom, hogy hivjon a futar..erre csak kapok egy mailt hogy nem sikerult kezbesiteni...ilyen nehez felhivni az embert akihez visznek csomagot?



2016. júl. 5. 08:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

1. Miért nincs felírva a neved?

2. Miért nem jelezted rendeléskor a megjegyzésnél, hogy a futár keressen?

3. Miért nem hívtad fel a futárcéget egyeztetés céljából, ha pontosan tudod hogy egyszer már gond volt?

4. Szeretsz szopóágon lenni?

2016. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Szoktam rendelni.

Beírom a rendelésbe, h hányas csengő.

Albérletben lakunk, nem a mi nevünk van kint.

Szóval a futár nyomja a csengőt, vagy ha az lemarad a rendelésről, akkor felhív. Eddig nem volt baj.

2016. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"Neki van naponta egy rakás címe, nem állhat le minden egyes embernél azt nyomozni, melyikben is lakik az illető."



Lol, nem nyomozni kell, hanem egy fel perces telefont elintezni:

-jo napot kivanok, xy vagyok a xy futarcegrol es csomagot hoztam

-jo napot oke megyek


Megis mit gondoltal hogy en elcsevegek vele a telefonban az elet dolgairol?:D

2016. júl. 5. 11:28
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy névcetlit kitenni 5 másodperc. De te csak emberkedj és hőbörögj, hidd azt hogy mindenki összetöri magát azért, hogy kitalálja, hol laksz. Hát nem fogják, majd kiviszik a csomagodat plusz pénzért. Ha addigra sem mered azonosítani magad, majd akkor se kapod meg a csomagot. Előbb-utóbb rájössz, hogy nem te vagy a világ közepe.
2016. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Másodszor fordult elő, nem kène talán elgondolkodni, hogy mègis te vagy a hülye ès kiìrni neved? Èrdekes, az esdig válaszolóknak nincs gondja csak neked. Amúgy meg mièrt kène felhìvnia? Segged ne nyalja ki vèletlenül? Te csak egy vagy a napi száz cìmzett közül nem a világ közepe, nem fog utánad kajtatni senki, ezt kène felfogni!
2016. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen, hozzászoktunk hogy megérkeznek a rendeléseink. :)
2016. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%

A telefon külön pénzbe kerül neki.

Miért nem mered kiírni a neved? Mitől félsz?

2016. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is macerás a házhozszállítás, főleg hogy olyan időpontban sosem szállítanak ki, ami jó lenne. És nem egyszer történt meg, hogy otthon maradtam, pedig más dolgom lett volna, erre jön az SMS, hogy ma már nem került sor az ön csomagjára, holnap visszük... mintha én nem dolgozó ember lennék, akinek ki kell vennie szabadságot.


Ennél jobb már csak a posta. Van egy postás, aki lusta feljönni hozzánk a 3. emeletre, ezért csak bedobja az értesítőt ahelyett, hogy megbizonyosodna róla, hogy otthon vagyunk-e.

2016. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azoknak a hülyéknek meg, akik itt fikázódnak, hogy "miért nem írod ki a neved" - aki albérletben lakik, vagy nincs éppen bejelentve a lakásba (pl. szívességi lakáshasználó 2 hete), annak nem lesz kiírva a neve. Tényleg erre való a telefon...
2016. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja.

De aki csalni akar, az készüljön is fel rá.

2016. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!