Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Problémás osztálytárs. Tudna...

Problémás osztálytárs. Tudna vki segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok és van egy fiú az osztályban, aki enyhén szólva rendbontó. Igazgatói fokozat jön neki, de azt mondta, h nem akarja magát kirúgatni. Szeretnék valahogy segíteni neki és az ofőnek, de nem tudom mit tegyek. Az a fiú nagyon sokszor bunkózik, felesel, lányokat "szuggerál" és legfőképp hülyére vesz mindenkit. Sejtem, h otthon náluk mik zajlanak, de nem hiszem, h itt az anyukája a probléma: mindent megtett azért, h a fiának jó legyen, de úgy veszem észre, h az iskolai élet már nem a hatásköre. Nem tudom mit gondoljak, h akarom-e vagy nem, h ez a fél elmenjen - igaz, hogy enyhén szólva renitens, de ha nem 'gonoszkodik', akkor ő az egyik legjobbfej ember, akit ismerek. Mi a véleményetek róla?

2013. máj. 10. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!