Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyi volt a nagy barátság?

Ennyi volt a nagy barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki tényleg nagyon sokat segített meg tudtam vele beszélgetni meg filozofálni rengeteget de csak INTERNETEN.......szóval lehetett vele témákat boncolgatni de valahogy csak Facebookon volt hajlandó megnyílni viszont ott órákon keresztül,osztályban meg a suliban valahogy nem,vagy másokkal beszélgetett vagy velem csak addig foglalkozott amíg (persze játékból) csintalankodott és felhúzta az agyam.A helyzet a következő:

Letöröltem magamat arról a gány oldalról a francba mert semmi hasznát nem látom,nekem csak önkínzás a használata és feltudnék sorolni 1200 okot,hogy miért ártalmas és haszontalan,elegem lett nagyon nem akarok újra "féészbúúkóúzni" de a csajszival meg jó lenne beszélgetni viszont a sulin belüli harci helyzetet már felvázoltam iskola után meg lélekszakadva rohan haza a barátjával aki mindenhova követi,meg majdnem az összes 6-7 szünetben össze vannak folyva.Nem vagyok féltékeny de nem igaz,hogy 2 mondatot nem lehet vele normálisan négyszemközt váltani.

16/f



2013. ápr. 12. 18:11
 1/1 anonim válasza:
Az ilyet hagyni kell a fenébe, minek futsz olyan szekér után, ami nem akar felvenni??
2013. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!