Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálom az osztálytársamat!...

Allenicor kérdése:

Utálom az osztálytársamat! Mit tegyek? (lányról van szó) (én fiú vagyok) 12 évesek vagyunk (barátság nem szerelem)

Figyelt kérdés

Régen jó haverok voltunk.Szüleit ismertem meg először.még akkor nem is ismertem a lányt. aztán jött a suli és megismertem vele és hamar összehaverkodtunk.ez volt az 1.osztály. ez eddig jó volt 5 osztályig. De nyári szünetbe átmentem a haveromhoz egy utcában vagyunk, és az a lány is közel van hozzánk . Aztán jött az a lány a haverjával (ő is lány) őt is ismerem vele most is haverok vagyunk, de ő 14 éves. És jöttek felénk és köszönt nekünk és előhuzott a zsebéből egy cigisdobozt és egy öngyújtót és elszívott egy cigit. Nem számítottam volna rá hogy dohányzik.és függő.De ez nem akadályoz semmit a barátságon.És mondta hogy ne mondjuk el senkinek hogy cigizik.Aztán most jött a 6 osztály. Szeptemberben kezdődött az egész és köszöntem neki de ő úgy nézett rám mintha a csatornából jöttem volna elő.Aztán el kezdett nekem így dumálni hogy ídézem.''Mivan rákos g@ci?'' és akkor itt tudtam hogy vége a barátságnak.de ha már vége akkor elmondom mindenkinek hogy dohányzik.Mondtam én ''Szerintem te vagy a rákos mert dohányzól és függő vagy''

De nem akartam hogy elhiggyjék , szóval poénosan mondtam.Akkor már tudták hogy hazudok.Most jószívű voltam.

De ha még1x nekem ezt mondja én komolyan elmondom neki hogy tényleg dohányzik .És az osztály tudja mikor beszélek komolyan.Az osztályom van olyan normális hogy ezt nem cikinek tartsák hanem szégyennek és elfogadhatatlannak.És lehet hogy ő az intézetbe kerül vagy az utcára.Mert a szülei drogoznak.Anyám gyámhivatalnál dolgozik és simán megtudnám csinálni az egészet.

És mondhatnám nem egy szépség nem akarok sértő szavakat mondani.


Kérlek segítsetek már hogy mit mondjak neki hogy hagyjon a fenébe ? Mert nem akarok a gyámhivatalos részhez folyamadni! Az értelmes válaszolóknak Zöld Pont



2013. ápr. 11. 20:12
 1/10 anonim válasza:
Hú hát ez így az én szemszögemből nézve vicces bár 12évesen hasonló gondokkal álltam szemben. Aranyos vagy. Lehet h.rossz társaságba keveredett bár a szülei sem a legpéldamutatóbbak ha drogoznak. Nagy lánykodik, serdül. Vagy beszéld meg vele ha lehet 4szem közt, h.miért viselkedik így. Vagy hagyd rá, legyél te az okosabb.
2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ahogy irtad ott volt az eggyik baratnoje a lany mellett.Az a 14 eves.Az a masik lany milyen(hogy viselkedik, mit csinal...)?Lehet hogy epp az o tarsasagatol vagy attol a lanytol lett ilyen.Mellesleg szerintem nem kell odaig fajulni hogy gyamhivatalhoz fordulj.

12/L

2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nagyon nehéz volt dönteni.Egy picit jobbra fordul a dolog nem mond rám ilyeneket.De rá jöttem hogy rossz hatással van rám. szóval csak annyit csinálok köszönök neki ha vissza akar köszönni köszönjön ha nem nem

és megyek tovább normális emberekhez

2013. máj. 19. 13:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a gyámhivatalos dolgot azt megijesztésnek szántam volna neki hogy nehogy jobban elfajuljon a dolog a függésében.

Nem tennék ilyet vele.

2013. máj. 19. 13:41
 5/10 A kérdező kommentje:
De már megtudtam hogy elvesztette a szüzességét is.egy 21 évessel :( Azóta nem beszélek vele
2013. máj. 19. 13:42
 6/10 anonim válasza:

a mai lányok sajnos ilyenek, bár szerencsére az én környezetemben nincsenek annyian.. De át tudom érezni a problémád, nekem is az egyik (fiú)haverom volt, hogy konkrétan egyik napról a másikra egy tök aranyos fiúból, akivel előző nap még együtt tanultunk, és megbeszéltük, hogy másnap talizunk, egy cseszett nagy bunkó lett, parasztkodott, és még a talira se jött el... de máras már normális, lehet hogy csak pár hónapig tartó zűr volt(bár azóta kirúgták.. lehet hogy az térítette észhez).. na, ergó nyugi, majd észhez tér, csak az a lényeg, hogy te ne pártolj el tőle, persze ha a barátja akarsz lenni mikor újra normális lesz..;)

13/L

2013. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mi az hogy a mai lányok ilyenek?


mondjuk az én városomban gyakori az ilyen.de nem érted lefeküdt egy21 éves gyerekkel és tudjátok miért?na? mert volt egy szál cigije. szóval ennyi volt de nem érdekel csak köszönök neki és kész merr már nagy drogos lett belőle de ha neki ez kell akkor legyen ez,nem akarok sőt nem is szabadna ilyenekkel foglalkozni . mindjárt más lessz a válaszotok.

2013. aug. 2. 22:51
 8/10 anonim válasza:
Jól teszed, ha nem foglalkozol vele.. Ez a lefekvegetés meg az ő dolga.. senkinek nincs joga elítléni(szerintem).. jöhetnek a lepontozások, de minendinek vannak rossz tulajdonságai, és mégsem tartunk mindin embert "gyökérnek"..
2013. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már nem is nagyon érdekel. aug17 kor lettem 13 éves. elkezdődött a suli aztán ment minden tovább nem nagyon foglalkozok vele. ő meg csak foglalkozik a magafajtáival.


De nem bánom.Sok haverom van.

2013. nov. 16. 11:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg az a ''Szerintem te vagy a rákos mert dohányzol és függő vagy'' Azt sokkal csúnyábban fogalmaztam meg. hát ideges voltam.
2013. nov. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!