Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérlek adjatok valami tanácsot...

Kérlek adjatok valami tanácsot. Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Jár egy gyerek a suliba aki nem rossz képű és csendes is. Az egyik osztálytársam azt mondta neki, hogy ő bejön nekem de ez nem volt igaz. A fiú megkérdezte tőlem, hogy ez igaz-e, de én elmondtam az egészet hogy hogy is van ez, és rájött hogy a csaj hülyeséget mondott. Kétszer is megkérdeztem tőle, hogy haragszik-e rám de azt mondta hogy nem. Pedig tudom, hogy igazából rosszul esett neki mert amúgy is szeretne barátnőt.

A helyébe képzeltem magamat, hogy egy barátnőm azt mondja nekem, hogy tetszem egy pasinak, én elhiszem meg minden, ráírok és közli velem, hogy hülyeség. Úgy sajnálom szegényt, pedig nekem ebből a pár mondatából az jött le, hogy rendes gyerek. Élőbe lenne jó beszélgetni de nem tudom mit mondhatnék neki, meg lehet azt hinné hogy zaklatom de tényleg annyira sajnálom a történteket. Lehet hogy még lehetne is közöttünk valami. Hogyan beszélhetnék vele? És mit mondjak neki? Sose voltam jó az ilyenekben, kérlek segítsetek!

16/L



2013. márc. 22. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy nagyon bánod a történteket,Te nem akartad őt megbántani,csak egy tréfa áldozata voltál,ugyanúgy,mint ő.Ha ezek után úgy gondolja,találkozhatnátok barátilag,beszélgethetnétek kicsit,mert neked ő szimpatikus,és ezt tényleg komolyan gondolod.
2013. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyha nem akarja? Akkor nagyot égek, mivel végzős és sokan ismerik. Akkor az egész iskolában én leszek a téma, így sem szeretem az iskolát. Nem merem megtenni mert félek, hogy így nem akar semmit :(
2013. márc. 22. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ha még erőlteted vele a beszélgetést és te keresed, abból azt szűri le, hogy mégis van esélye

(a kérdésed pár sorában a "nem"-től eljutottál a "talán"-ig, szóval nőből vagy :))

2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, már annyiszor beszéltek nekem róla, hogy már megtetszett vagy nem tudom :D meg ahogy beszélgettünk kedves volt velem, ezt írtam is neki.

Ezért kár, hogy nem ismerem mert nem tudom, hogy most tényleg nem bánja, vagy csak mondja.

2013. márc. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!