Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak hol ez a baja, hol...

Bino kérdése:

Anyámnak hol ez a baja, hol az. Nem tudom mit tehetnék. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most már mi a jó neki mi nem.. Egyszerűen képtelen vagyok neki megfelelni, hol ez, hol az a baj. Valamikor azért piszkál mert szerinte nem tanulok eleget, valamikor azért, hogy befejezem a tanulást előtte. Teljesen össze vagyok zavarodva, nem értem mi baja van. Most négyes az átlagom, kilencedikbe járok lány vagyok. Folyton gonoszkodik velem holott én nem csináltam vele semmit.. Már a költözés is megfordult a fejemben, mert lehet, hogy neki csak olyan gyerek kell aki mindent tökéletesen csinál.. Már mindent megpróbáltam, de sose jó neki semmi..

Ha esetleg van valami tanácsotok azt elfogadnám :(


2013. febr. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is, plusz nekem van egy tökéletes bátyám aki 100%os érettségit írt meg stb.. én már csak várok és várok.. amíg 18 nem leszek

2 hét múlva 17/L

2013. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is pont ilyen.. Mar csak 4 év, kitartás. Nekem 5....

15/L

2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Látom kimoderáltatta valamelyik ostoba ember a válaszomat. Ha bármi problémád van, írj privátot, szívesen elmagyarázom azt, amit leírtam, és amely teljes mértékben megállja lélektanilag a helyét.
2013. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!