Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt, ha valaki nem szereti a szüleit és nem szeret velük lenni?

Figyelt kérdés
Mindennek elmondják az ilyen embert, főleg ha még tiszteletlen is a szüleivel
2016. ápr. 17. 11:27
 1/4 anonim válasza:
engem nem ítélnek el. látszik rajtam, h megtört fiatal vagyok és nem véletlenül nem szeretem őket és nem élek velük. akik meg ismerik a szüleimet csak támogattak és segítettek mindenben 18 évesen, h el tudjak költözni.
2016. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Én lesz@rom, és az összes ismerősöm is lesz@rja az ilyet. Nem is szoktam hallani soha senkitől, hogy azzal foglalkozna, hogy a Kovács Józsika nem szereti a szüleit.
2016. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ettől függetlenül senkiről nem mutat pozitív képet, ha nem szereti a szüleit, de főleg, ha tiszteletlen velük. Senki nem szereti a bunkókat.
2016. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez egy alapvető szokás az idősebbek részéről, hogy méltatlanul hallgatják ha valaki nem szereti a szüleit. Én tapasztaltam. Igazából a fiatalokat nem érdekli hogy mi a véleményed a szüleidről. Csak azokat akik már idősek. Az idősebbek szentül hiszik hogy anyád nem lehet rossz mert megszült téged, apád meg ha veletek él azért nem lehet rossz mert még mindig veletek él. Azt hogy milyen minőségben nevelnek és hogy egyáltalán értelmesek e, az keveseket izgat. Aki kicsit is gondolkodik és látja hogy anyuka idegbeteg apuka meg alkoholista mint az én esetemben is, az egy percig sem csodálkozik azon hogy ha azt mondom nem szeretem őket, bár hál istennek nálam ez már változott. Akik nem látnak bele semennyire sem,m van vén hülyék akik szemellenzővel élték le az életüket csak azok mondják hogy a gyerek hálátlan kis görcs ha nem szereti a szüleit.

Számomra igenis értelmes fogalom hogy rossz szülő, de sokak (ismétlem csak az idősebbek) úgy gondolják rossz szülő nincs. Hát ezért.

2016. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!