Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen íratlan szabályt...

Tom Benko kérdése:

Milyen íratlan szabályt szegtem meg?

Figyelt kérdés
Meghalt a nagyanyám. A temetés kezdetére várakozva leültem egy padra, és addig olvasgattam. Az érkezők egy idő után, azt vettem észre, felém mutogatnak meg bökdösnek az állukkal, mintha valami bajuk lenne. Nem értem, miért csinálhatták. Falusi temetés volt, tudom, hogy ott néhány elég régies szokás még életben van, de el nem tudom képzelni, melyiket szeghettem meg. :(

2016. márc. 22. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De ember, ez a nagymamád temetése volt, nem a Széchenyi Könyvtár!

A szüleiddel kellett volna maradnod. Nem hiszem, hogy enyire értelmetlen lennél.

Vagy nem akarod elismerni, hogy nem volt szép dolog, ahogy viselkedtél, vagy provokálsz, vagy a kérdés kamu.

De az utóbbit fel sem merem tételezni.

2016. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
@Julianna: Olvasd már el! Előtte! A temetésen NEM olvastam, de erről szó sem volt.
2016. márc. 23. 13:13
 13/14 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy nem is mutogattak rád, csak félreértettél egy mozdulatot. Nincs abban semmi különös, hogy olvastál. Ne foglalkozz velük, meg azokkal se , akik szerint ez illetlenség. Badarság.
2016. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
@Kései Sirató: Lehet, de bizonytalan voltam, gondoltam, hátha valaki járatosabb az ilyenben. Köszönöm.
2016. márc. 23. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!