Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Punkok! Mit képviseltek?...

Punkok! Mit képviseltek? Hogyan éltek? Milyen felfogás szerint éltek? Miért választottátok ezt az utat? Mit terveztek a jövőre? Milyen íratlan szabályaitok vannak? Van közös célotok? Mit gondoltok a mai helyzetről, társadalomról, politikáról?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megint egyre több punkot látok, főleg Budapesten. Mindig is érdekelt vajon mit képviselhettek, mit gondolhattok a társadalomról, politikáról.. Eddig bárkit megkérdeztem, nem adott túl értelmes választ. Remélem itt nagyobb sikerrel járok:)

2015. ápr. 21. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem adnak értelmes választ, mert ma már a punk halott. Nincs mi ellen lázadni. Nézd meg, egy egész iparág épül arra, hogy jó színesre tudják festeni a hajukat, meg divatos ruháik legyenek a nagy lázadó punkoknak. Hát az elveik is hasonlóan kiüresedettek. A világ megváltozott.


Olvasd el, 12 éve íródott, lehet a palit utálni, meg besértődni azon, ami mondanivalója van erről, de már 12 éve fején találta a szöget a "mai" "punkkal" kapcsolatban. Azóta ezt csak még igazabb.

[link]

2015. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs punk. Vege. Akik komolyan csinaltak, mar hajlektalanok, vagy bealltak a sorba, es kaparnak gombokert valamelyik kft- nel.

A mai punk a Tisztesseges Emberek Szovetsege. El is vannak kussoltatva rendesen.

2015. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát azért nem teljesen. Még ma is vannak punkok, csak ritkák. Például én annak tartom magam. Az egésznek a lényege a szabadság és az egyenlőség. Hogy mindenki egyenlő, nem kéne diszkriminálni. Elítéljük a rasszizmust. És a punkság nem egyenlő azzal, hogy az út szélén fekszik az ember hulla részegen szakadt ruhában koszosan és vedeli a bort. Én például nem úgy "választottam ezt az utat", hogy eldöntöttem hogy én punk leszek, ez csak úgy magától jött. Észrevétlenül alakult ki bennem.
2015. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!