Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiből lehet shaolin szerzetes?

Kiből lehet shaolin szerzetes?

Figyelt kérdés
úgy értem Magyarországról be lehet kerülni? Harcművészet szükséges?
2016. febr. 10. 13:28
 1/2 anonim válasza:
100%

Egyszer olvastam egy Shaolin posztot, valamikor a 90-es évek elején vezették be Magyarországon az oktatását.

Szerintem ez olyan, mint katonának állni, odamész zöldfülűként, és kiképzetten távozol, feltéve ha távozol.

Mert anno a Shaolin szerzetesek templomokban, és kolostorokban éltek, elzárva a külvilágtól, de persze voltak ilyen szabad művészek is, akik gyakorolták a nagyvilágban is a kung-fut.

Amúgy ez a Shaolin egy jó dolog, én spec Dojot tanultam, ami szintén önvédelmi ágazat, de a Shaolint két főbb ágra lehet osztani, ami szintén egy k*baszott jó dolog. Ugye az északi, és a déli, azaz ütés vs. rúgás. Szerintem állat :D

2016. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a shaolin kung-fu éredekel, akkor itt tudsz érdeklődni:

[link]


De ha buddhista szerzetes akarsz lenni (akár harcművészettel akár anélkül) akkor meg itt:

[link]

2016. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!