Utcán enni bunkóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az origo-n olvastam ezt a cikket: [link]


Megnéztem a kommenteket, és most 18 éves koromban kell rájönnöm, hogy az utcán enni bunkóság? Hát mekkora baromság már ez? Én például nem szeretek mások előtt enni, még étteremben sem meg sehol, de ha egyszerűen éhes az ember, és egész nap megy valahova, akkor mégis hol a p.csába egyen? De most komolyan, mi illetlenség benne? Miért bunkóság? Én vagyok az egyetlen, aki ezt nem érti?


2015. dec. 8. 05:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Én is hallottam. De egyáltalán nem érdekel. Ez szerintem ostobaság. Vannak szabályok, sokkal komolyabb dolgok amikre senki nem figyel, pedig fontosabb lenne.
2015. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne bunkóság? És kivel szemben? Egy nagyvárosban fel se tűnik, faluban is lesz.rják hogy ki mit csinál.
2015. dec. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%

Igen, utcán enni bunkóság. De amikor este hétig nincs időd reggelizni, olyankor leszarod.

Azért bunkóság, mert senki nem kíváncsi a táplálkozásodra. Arra sem, ahogy ürítesz, fingasz, böfögsz... ezek nem tartoznak másokra, és főleg nem idegenekre. Azon kívül összemocskolsz/szemetelsz magad körül mindent, mocskos kézzel nyúlsz olyan dolgokhoz amit más is megfog, jobbik esetbe a pofádba is pakolod bele, amivel később indokolatlan társadalombiztosítási kiadásokat okozol... meg látványnak is csak szerinted nem ocsmány, ahogy tömöd a fejedet.

Manapság sok girnyó taknyos szereti megmagyarázni, hogy miért is nem bunkó ő, amikor csak nem volt megnevelve, mert olyan családból jött, ahol a szülei sem tudták. Na, engem meg ez zavar. :)

De mondom, zabálj nyugodtan.

2015. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 tancy válasza:
52%

Én szerintem elmegyek megenni egy lángost..

És lesz@rom,hogy bunkóság lenne e.. mer éhes vagyok.

Nyugodtan egyél! Bárhol ha éhes vagy. Akinek nemtetszik nemnéz oda->ennyi

2015. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
A spanyol etikett szerint igen. Viszont az üzlet, az üzlet.
2015. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
még ha bírság járna érte akkor sem érdekelne, hogy mások mit tartanak bunkóságnak vagy sem.
2015. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, elég baj. Érdemes lenne megfogadni mások tanácsait, akkor talán nem egy félbalkáni putri lennénk... ha már otthon nem sikerült megtanulni. :)
2015. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Inkább igénytelenség. Nagyszüleim azt mondák rá, hogy ez a "szegénységi bizonyítványa" :) Pedig őket sem a spanyol királyi etikett szerint nevelték.
2015. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
H ennyire igénytelen dolog enni, akkor kérdem én a fagyizás is elfogadhatatlan? 3-as válaszoló, én nem szoktam zabálni, hanem enni. Lehet hogy nálatok zabálás van, nálunk csak a malacok zabálnak. a kezem előtte megtudom törölni, meg utána is. Nem ettől koszos a kilincs. Attól már inkább, hogy vizelés után nem mosnak sokan kezet. Az orrukat kicsapják, nem zsepibe fújják. És sorolhatnánk.
2015. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8%

Ugyanolyan tesznyeség, mint a többi... ne gondold, hogy kevésbé undorító lesz, csak mert ezt te csinálod. Amikor az úton tömöd magadba a szemetet, ami lehetőleg bűzlik mint a dög (te is bűzlesz utána, csak magadon nem érzed), akkor bizony zabálsz.

Megtörlöd a kezed, mi? Ragacs, meg zsír után... veszel ásványvizet meg szappant is, hogy megmosd?

2015. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!