Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ki a bunkó? Aki a...

Szerintetek ki a bunkó? Aki a Te. O-ban megfogdos 15 pogácsát, de egyet sem vesz, vagy aki rászól, hogy más meg azt eszi meg a szaros keze után?

Figyelt kérdés
Ez jellemző az osztrákokra, akik átjönnek Sopronba. 10-ből kilenc ilyen bunkó, régóta figyelem őket. Ráadásul ausztriában az a normális, ha az emberek WC ELŐTT mosnak kezet, utánna nem. Tudom, ott laktam, éltem, dolgoztam.

2015. nov. 8. 02:54
 1/7 Kornél bácsi válasza:

Elég evidens a kérdés.

Én is ki szoktam szúrni ezeket... még figyelnem se kell, de valahogy oda téved a tekintetem.


Ebben az esetben a kérdésedre a válasz, hogy mind a kettő bunkó.. mármint magamból kiindulva persze :)

Én is beszoktam szólni és beismerem, ha kicsit rosszul kelek fel, akkor durvábban.


Vissza szólni nemmer, kicsit puffog magában és odébb ál... meg persze tudja, hogy igazam van :)

2015. nov. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:

Nem ismerem az osztrák szokásokat, ám ha így igaz, akkor az alábbi statisztika rájuk is vonatkozhat ( a fogdosókra mindenképp ):


https://www.youtube.com/watch?v=HS2kYkGD31Y&feature=youtu.be..

2015. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az osztrákok ilyenek. Szerintem is az ilyenekre MINDIG rájuk kell szolni ha nem is tetszik nekik.
2015. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ki kell írni kis cetlikre németül: Figyelem, ne fogdossa !!
2015. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van másik bunkó szokás is, ha leesik egy zsemle, felveszi és visszateszi. Ezt a magyar vidékiek is csinálják.
2015. nov. 16. 12:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint tehetné a szemetesbe is...
2015. nov. 16. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyarok is pont ennyire bunkók, ne aggódj.
2015. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!