Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki nyilvánosan csókolózik?

Figyelt kérdés
Nyilvános alatt az utcát, éttermet, tömegközlekedést értem. És nem a kis puszikat, hanem a nyelvet torokig ledugós, hangosan cuppogós fajtát. Csak szerintem nagyon idegesítő? Mindenhol ezt látom, de ha udvariasan szólok, még nekik áll feljebb. De én nem szeretek úgy utazni hogy két órán keresztül az egymásról leszakadni nem akaró párocskát kell néznem.
2015. máj. 17. 09:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez teljes mértékben magángy és nem a többi utasra tartozik. Engem baromira feszélyezne, ha mindenki engem és a páromat bámulná, illetve hallanák a cuppogást.

Egy-egy kis puszi, ölelkezés az megint más, de amikor annyira egymás szájába és testére másznak, kis híján d*gni kezdenek, az már sok. Múltkor az egyik villamoson már azt hittem, ez is bekövetkezik, annyira nem bírt a párocska magával.

Persze, ez a fajta magamutogatás is az európai származásúak szokása. A mohamedán országokban és Távol-keleten pl. ez nincs.

2015. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!