Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lány/nő nyilvánosan...

Ha egy lány/nő nyilvánosan provokál egy férfit oly módon, hogy tettlegességre vetemedik, akkor lehet "viszonozni" a gesztust?

Figyelt kérdés

Magyarul ha egy nő köt belém, akkor kilehet ütni ?

Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.

Akkor is gyávaság megütni egy nőt, ha nyilvánvalóan kihasználja azt, hogy nem illik Őt megütni ?

Fussak el ilyenkor ? :D


2011. máj. 25. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha megemeled a kezed, az bőven elég, ne üsd meg, sokkal gyengébb, mint te. Ilyenkor elpárolog a bátorság...
2011. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

arra gondolsz, h meg is üt?

akkor nem visszaütsz, hanem lefogod. legyél már egy kicsit férfi.

ha csak beszól, akkor visszaszólsz, vagy lexarod.

2011. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem siman adhatsz neki, de azert ne full erobol.

Annyit, h vegye eszre magat.

Megprobalkozhatsz lefogni, de ne csodalkozz, ha osszekarmol meg harap, az tud fajni.

Ha meg nagyobb mint Te, mert mondjuk vagy 55 kg, a dagadek meg vagy 100, na akkor meg se probald lefogni,usd ki!:D

2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis agresszív bajkeverő, nem üthetsz meg senkit, bármit mond. Nőt se, férfit se. Balkáni viselkedés. Azoknak kell a kezükre bízni az ügyeik intézését, akiknek semmi sincs a fejükben.
2011. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Az az ember aki alpári módon beszél, és/vagy nekimegy egy másiknak az a szememben nem _nő_ függetlenül attól, hogy mennyi x kromoszómája és mekkora mellei vannak.


2. Az az ember aki belemegy egy nála jóval gyengébb ellenféllel való verekedésbe (ahelyett, hogy higgadtan lefogná és helyreenné), az meg nem férfi.


Tehát nem azért gáz ha megütöd mert nő (mert nem az hanem egy hülye liba), hanem mert valószínűleg intelligensebb megoldás is van annál minthogy kiütöd.

2011. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy neked sincs.

Benne van a kerdesben, h ha tettleg bantalmazza.

Ez nem balkani viselkedes, h megveded magad te balf.asz!

2011. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12:54, trágár nick,

amit írtam, vonatkozik mindenkire.

Érts szöveget, és tanulj meg beszélni normális, emberhez illő módon.

Tehát, ha akkor van a kezedben, ha a fejedben nincs.

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom még hánszor írod ki a kérdést, de én ugy gondolom, egyszerűbb ha tovább sétálsz.
2011. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt inkabb neked kellene gyakorolni.
2011. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 12.52-es jól összefoglalta a dolgokat.


Egyébként meg én nő vagyok, és ha egy ilyen hülye liba megütne, bizony visszaadnám. Ha azonban egy férfi csinálja ezt, akkor én is elítélem.

Na, ezért jó nőnek lenni: bárkivel verekedhetsz büntetlenül. :) Jó, kivéve persze a gyerekeket.

2011. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!