Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki nyilvánosan csókolózik?

Figyelt kérdés
Nyilvános alatt az utcát, éttermet, tömegközlekedést értem. És nem a kis puszikat, hanem a nyelvet torokig ledugós, hangosan cuppogós fajtát. Csak szerintem nagyon idegesítő? Mindenhol ezt látom, de ha udvariasan szólok, még nekik áll feljebb. De én nem szeretek úgy utazni hogy két órán keresztül az egymásról leszakadni nem akaró párocskát kell néznem.
2015. máj. 17. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is idegesítő.
2015. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Mulder614 ***** válasza:
75%
kit érdekel...had élvezzék a természet adta örömöket!
2015. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
67%
ha nagyon egymásban vannak, az engem is idegesít, mondjuk azért annyira nem, hogy szóljak is.
2015. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
58%
Zavarni nem zavar, csak a gondilat idegesít, hogy én meg olyan szerencsétlen vagyok, hogy nincs barátnőm...
2015. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Az "öntelt majom" szó jut róluk eszembe, akik most rózsaszínben élik a napjaikat, de ez nem biztos, hogy végleges állapot - csak ők még ezt akkor nem érzik.
2015. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem zavar. Van bennem valami amit úgy hívnak tolerancia. Amig nekem nem ártanak a viselkedesukkel addig nincs okom és jogom rájuk szólni sem. Mindenki azt csinal amit akar. Örülj hogy nem előtted kefeltek. Savanyú a szőlő? ??
2015. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem savanyú, mint írtam nekem is van vőlegényem. Csak nem értem, ha bennem legyen annyi tolerancia hogy ne zavarjon, akkor bennük miért nincs annyi, hogy ne csinálják? Mint írtam, egy-egy puszi nem zavar, de mikor nem hallom a gondolataim a hangos cuppogásuktól, az igen is idegesítő. Nincs az ilyeneknek otthonuk hogy ott éljék ki magukat?
2015. máj. 17. 10:40
 8/21 anonim válasza:
0%
Ha lett volna párod, nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2015. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Feltűnést akarnak kelteni a csókolózásukkal. Ha ilyet látod, elfordulok.
2015. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem fogom bizonygatni hogy van-e párom vagy nincs. Engem megneveltek, sosem jutna eszembe ilyen. Otthon én is be szoktam vadulni, de az amit a párom iránt érzek, vagy vele csinálok, nem tartozik a többi emberre. Én is feltűnési viszketegségnek látom, szinte hirdetik hogy nézzétek milyen menő vagyok, végre van valakim. Bár gondolom azok a válaszolók akik szerint ez teljesen normális, maguk is hormontúltengéses kamaszok vagy pedig életük első kapcsolatában vannak és mindenkinek meg akarják mutatni.
2015. máj. 17. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!