Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki nyilvánosan csókolózik?

Figyelt kérdés
Nyilvános alatt az utcát, éttermet, tömegközlekedést értem. És nem a kis puszikat, hanem a nyelvet torokig ledugós, hangosan cuppogós fajtát. Csak szerintem nagyon idegesítő? Mindenhol ezt látom, de ha udvariasan szólok, még nekik áll feljebb. De én nem szeretek úgy utazni hogy két órán keresztül az egymásról leszakadni nem akaró párocskát kell néznem.
2015. máj. 17. 09:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Udvariatlanság. Az állatvilágot megfigyelve kiderül, hogy természetes a vizelés, az alvás, a maszturbálás stb., mégis megvan a helye ezeknek, és nem nyilvánosan csináljuk.
2015. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Gusztustalan, mindig öklendeznem kell. Nekem is volt már kapcsolatom, de sosem történt kézfogásnál több nyilvánosan.
2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak 1-1 puszi az oké, meg ha meg-meg ölelik egymást, de a hangos non-stop cuppogás baromira idegesítő szerintem is.

Igen, toleráns lehet az ember, nem érdekel, hogy egy-egy kisebb csók kik között csattan el, lehet 2 fiú is felőlem, de ez más kategória.


Bírják ki hazáig.

2015. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ja és hidd el, szívesebben utazom az általad másodikként említett emberekkel mint két hormonbajos tinivel:-D
2015. máj. 17. 13:05
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
semmi közöd hozzá. ha nem tetszi ne nézd.
2015. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
sajnos nem tehetem meg hogy ne nézzem mikor az orrom előtt csinálják. És igen is van közöm mivel jó ízlést sértenek.
2015. máj. 17. 16:08
 17/21 A kérdező kommentje:
ja igen, már volt hogy a rendőr is rájuk szólt
2015. máj. 17. 16:10
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez benne van a tömegközlekedés árában. Ott szerintem nincs jogod szólni ha felszálsz egy buszra számithatsz rá hogy büdös van részegek vannak ordibálnak stb ha nem tetszik lehet menni kocsival.


amúgy engem is zavarnak de még 600 másik dolog is zavar és nemszólók.

2015. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem csak téged zavar, engem is. Nem állhatom, amikor a metrón mellettem falják fel egymást a párocskák. Nem az zavar, h megcsókólják egymást, hanem, az, h látszik,h csak feltünési viszketegségük van.

Az a kedvencem, amikor nem tudok miattuk keszállni az adott járműről, mert nem veszik észre magukat... Ilyenkor nagyon tudnak bosszantani. Az már kevésbé zavar, amikor egy félreeső helyen, egy padon csinálják.

2015. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az sztem is gusztustalan, amikor majd felfalják egymást meg látni a nyelvcsapásaikat. Mindegy, milyen nemű és orientáltságú. Ez nem rám tartozik, és undorító is a látvány, akármennyire fantasztikusnak élik meg ők. A kis csókokkal semmi bajom.
2015. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!