Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az nagybaj ha egy 14 éves...

Az nagybaj ha egy 14 éves lány nagyon szeret berugva lenni?

Figyelt kérdés
Olyan jo érzés hogy gátlástalannak érzed magad hülyéskedsz és szédelegsz balra-jobbra és hirtelen minden gondod elszáll.

2015. máj. 2. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyobb baj hogy 14 éves létedre nem tudod hogy az nem berugva hanem berúgva....
2015. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nem baj, hanem szánalmas.
2015. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
83%
Hát szerintem elég gáz én is 14 éves vagyok de még sosem ittam alkoholt.
2015. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy lumpenproletár életet alapozol meg vele.

2015. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Miért nem a sportolàssal vezeted le a feszültséget?Az olcsóbb .
2015. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Elég gáz,ha az én lányom lennél biztos nem innál,max egy pohár pezsgőt szülinap vagy szilveszterkor..Azthiszed milyen buli? Más meg szenved a szemét férj,kisebb esetben feleség miatt mert vedel,és ahogy ezek az emberek kinéznek botrány,lehet neked ez nagyon bejön,de majd amikor valami bajod esik emiatt,vagy veled tesznek valamit,mondjuk berúgva megerőszakolnak akkor is legyen majd buli..Szerintem jobb ha leállsz ezzel,az alkohol is egy drog,könnyű rászokni,letenni már kevésbé,most még csak alkohol,aztán cigi,drog stb..mert milyen buli..Szánalmas ez a mai fiatal korosztály,én ilyen idősen megsem fordult a felyemben ez,fociztam a barátokkal,vagy játszottam valamit,filmeztem,nem ilyen fszságokkal töltöttem az időmet..
2015. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem baj, mert berúgva lenni tényleg jó, csak nem ilyen fiatalon kéne, és nem is sokszor, de én jó pár berúgás után meguntam a dolgot, egyáltalán nem szabadit föl és nem oldja a gátlásaimat, inkább rosszúl vagyok tőle. A legnagyobb gond, hogy így űzöd el a gondjaidat, és ez egy alkoholbetegség kezdetét is jelentheti.
2015. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ajjaj! Elitélendö. DE: nekem is van ilyen ismerösöm és szerintem olyankor tudja önmagát adni ezért nagyon szerethetö. Jobb lenne ha másként is ki tudna nyilni. Remélem megtalálja a modját hamarosan.
2015. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé.

1. az ilyenből elég könnyen lehet alkoholista, aki önmagát és a környezetét is veszélyezteti

2. nőtől ez amúgy is gusztustalan

3. magad alatt vágod a fát, ha majd a környezeted azon röhög, hogy már megint mit csináltál hóttrészegen... rosszabb esetben felkerülhetsz névvel együtt a napiszarra, aztán majd megnézheted magad, hogy egy szimpla eladói állásra sem vesznek fel a múltad miatt

2015. máj. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!