Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 55 kg lány mennyi rumtól rúg be?

55 kg lány mennyi rumtól rúg be?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Es mennyi pezsgotol?:)
2014. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 deci kiüti.
2014. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
55 kg lány... az annyi, mint 2 db 20 kilós és egy db 5 kilós- na!! ne igyanak rumot, árt nekik
2014. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
na.. 2 db 20 kilós és egy db 15 kilós.. (nekem már sok volt hukk:D)
2014. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy italhoz szokva, hány %-os a rum, szóval vékonyka vagy, a rum ütős és hamar megárt.

Tudod a pasik szokták mondani " nincs ronda nő, csak kevés rum.... " ne juss el idáig, és ne kelljen holnap az újévi fogadalmaidat azzal kezdeni, hogy soha nem iszom rumot, de még mást sem.

2014. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy üveggel azt meglátod..

Én fiú vagyok, de haverokkal mi is így teszteltük anno :D


Súly nem mindig mérvadó.Ismerek olyat aki 50kilós és fél liter pálinka nem üti le, de olyat is aki 95kilós és egy doboz sörtől padlót fog.Ha eszel előtte zsírosat akkor többet bírsz, ha nem akkor kevesebbet. Mennyire vagy hozzászokva a piához, mit bír a szervezeted stb.

2014. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez relatív.Ne igyál meg egyszerre sokat,hanem szépen fokozatosan.Iszol egy felest varsz egy kicsit,aztán iszol egy masikat ,igy fogod érezni milyen hatással van rád az elfogyasztott mennyiség:)
2014. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rumot ne.
2014. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!