Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Erről a "barátságról" mi a...

Erről a "barátságról" mi a véleményetek? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 14 és fél éves lány vagyok. Eddig az életem során barátok terén csak csalódás ért. Régebben mikor még kövér voltam annyit aláztak, hogy kialakult bennem egy erős visszahúzódás. Most van egy pár barátnőm (nem igaziak, csak kihasználásra vagyok nekik jó.) Szóval arról lenne szó, hogy a közelemben lakik egy 12 eves lany.(most lesz 13) Életemben 2x beszéltem vele facebookon eddig.Azt mondta, hogy azért jelölt be, mert, hogy gyönyörű vagyok meg ilyenek... aztán beszélgettünk még és megkérdezte nem e leszünk lb-k. Persze szerintem is nagyon ari de ez olyan fura h kb 20 mondat után megkérdezte. Mondtam neki, hogy lehetünk... erre ő már kérdezte,hogy mikor veszünk bff-es nyaklancot. Meg telo szamot is cseréltünk. (30 perces beszélgetés után). Nem tudom... lehet én vagyok maradi....Mar talalkát is beszéltünk jövőhét péntekre. Aztán mondtam, hogy már mennem kell erre szeretlek stb. Én csak nagyokat néztem.Nekem szükségem lenne egy barátra/barátnőre de ez ahogy ő gondolja nem gyors? Nekem szimpi is meg minden de teljesen összezavart.
2014. márc. 15. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A barátság egy hullámzó dolog. Változhat erre is arra is és sokszor véletlenektől függ. Szóval azokat se írd le, akik úgymond most kihasználnak. Ki tudja mit hoz az idő. Bármiből lehet bármi.


Ennek a lánynak meg nyugodtan elmondhatod, hogy a legjobb barátság az olyan dolog, amit az idő érlel meg. De az is lehet, hogy nem mondod neki csak tudod magadban. Örülhetsz a dolognak, de tudnod kell, hogy azon fog múlni, hogy ki e tartotok egymás mellett az évek során. hogy amikor nagyon összevesztek, akkor is odamentek e másikhoz utána és azt tudjátok e érezni, hogy semmi sem változott. sőt.

2014. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!