Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés

azt szeretném kérdezni hogy akinek(lány) van egy olyan fiú az életében, aki nem csak haver hnem egy legjobb barát annak mi fér egy ilyen kapcsolatba bele?

mert nekem van egy ilyen barátom. mindent megbeszélünk, sokat hülyülünk meg minden. ha van egy nap h nem beszélünk akkor már hiányzik nekem és ő is mondja ha előfordul ilyen.

és hozzátenném nem érzek többet mint egy barát iránt és tuttommal ő se irántam

van hogy ottalszok nála és volt már párszor hogy lefeküdtünk. szerintetek belefér ez egy ilyen kapcsolatba?


2011. márc. 15. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt már nem nevezném barátságnak.Több annál ha le is fekszetek,de kapcsolatnak sem mondható ezekszerint.

Ha egyikőtök sem akar többet a másiktól,akkor rendben van,nincs benne semmi rossz,nem ártotok senkinek.

2011. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
saját tapasztalatból mondom, egy idő után az egyik többet akar. vagy őszinte a barátság, de az egyik fél homoszexuális.
2011. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a három barátom közül 2 fiú. Nem fér bele, amit ti csináltok.. Számomra a barát olyan, mint a testvér.

Persze vannak ellenkező felfogású emberek is szép számmal, de én egy barátra nem tudnék ugyanúgy nézni, ha már tudom, milyen a másik oldala. Épp ezért nem vagyok kíváncsi arra sem, hogy más pasija milyen jó az ágyban.. Ez csak a barátnőjére tartozik, azért járnak, hogy egymással osszák meg ezeket az élményeket.

2011. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Kell ahhoz egy bizonyos szinten lenni, hogy ne akarj minden ellenkező neműt meghágni.
2011. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhehe, második..xD

A két barátom közül az egyik eleinte többet akart, és utána lettünk barátok, a másikkal pedig soha nem is vonzódtunk egymáshoz, és mostanában nősült, nem engem vett el..xD

Szóval ne légy kishitű, előfordul az őszinte barátság!

2011. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem volt egy ilyesmi fiú barátom, hogy mindennap beszéltünk, mindent megbeszéltünk egymással, de nem kellett sok idő, és "dugócimborák" is lettünk, de most már több mint féléve járunk is. Szóval nem igazán hiszek már afiú lány barátságban ami ilyen szoros. Volt egy másik fiú jó barátom, szerelmes lett belém, és megsértődött, hogy nem jöttem vele össze. Aztán egy 3.-al is szerelem lett a vége, meg szex, aztán most meg alig beszélünk,mert mással járok.

Érdekes a kapcsolatotok, hogy nem akartok járni, ha már le is feküdtetek. Ha lenne vkije, nem lennél féltékeny? Pl. én az voltam, amikor volt láthatáron vki annak a srácnak aki szerelmes volt belém.

2011. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi is így vagyunk legjobb barátommal. Féléve kezdtük, jól meg is vagyunk... :D
2011. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátok és sexpartnerek vagytok. De nem jártok, nyitottak vagytok, ha valaki belép az életetekbe. Ha nektek ez így jó, akkor semmi gond, de legyetek tiszták egymással szemben ki mit érez.

Nekem voltak fiú barátaim, nagyon nagyon jók. Sajnos mindről kiderült egy idő után, hogy eteti magát, pedig én kristály tiszta voltam. Mikor kiderültek az igazi érzelmeik, sajnos fel kellett adjam a barátságokat, nem akartam őket elvonni, hogy mást meglássanak, aki tud adni nekik többet. Nehéz volt, de muszály volt értük, mert ők mindig reménykedtek, hátha több lesz és én tudtam, hogy nem. Irtó érdekesnek találtam egyébként, hogy tökre imádtam őket, semmi kivetnivaló, de az a bizonyos férfi női vonzás nem volt meg nem volt szerelem. Magam is csodálkoztam, és kíváncsi voltam milyen lehet a szerelem, ha én ezt nem érzem annak. De megtaláltam, mostmár tudom a különbséget.

2011. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért majd a következő párotoknak ne meséljetek erről. Mert 100%, hogy ott fog hagyni. Találkozol a haveroddal, és akkor ő majd arra gondol, hogy ti most épp szexeltek.

Én amúgy sose feküdnék le egy barátommal - pont a fent írtak miatt. Ha lenne párom és találkoznék ezzel a legjobb baráttal, biztos eszembe jutna, hogy milyen volt vele lefeküdni... Hát marha jó lenne..

2011. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket várok még párat :)
2011. márc. 16. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!