Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés

azt szeretném kérdezni hogy akinek(lány) van egy olyan fiú az életében, aki nem csak haver hnem egy legjobb barát annak mi fér egy ilyen kapcsolatba bele?

mert nekem van egy ilyen barátom. mindent megbeszélünk, sokat hülyülünk meg minden. ha van egy nap h nem beszélünk akkor már hiányzik nekem és ő is mondja ha előfordul ilyen.

és hozzátenném nem érzek többet mint egy barát iránt és tuttommal ő se irántam

van hogy ottalszok nála és volt már párszor hogy lefeküdtünk. szerintetek belefér ez egy ilyen kapcsolatba?


2011. márc. 15. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A második vélemény gyakorlatilag esszenciában tartalmazza az igazságot, nem létezik évekig fiú-lány barátság 14 felett, hogy az egyik, általában a fiú, ne akarna többet.

Ezt én is saját példából tudtam, a másik felére,(homo) meg csak most döbbentem rá, h. bizony így van, de ez se működhetne csak leszbikus lánnyal, hetero férfival, mert akkor a férfi idegileg egy idő után nem viselné el tovább a barátság magányát.

Fordítva működhet, ez a két nem alapvetően eltérő jellegű és célú szexuális természetéből adódik.

Nekem (39f) is volt nő"barátom" a gimiben 4 évig, valójában az utsó. évben már csak nem tudtunk egymáshoz hogyan közeledni, és eközben a legjobb barátom lecsapta a kezemről, nem tudta, hogy tervezek valamit már egy éve...

Ma is a barátom ez a hölgy, a férje is még mindig a legjobb cimborám, mindenről tudunk, és most már mosolygunk a félreértésen, egymás gyerekei együtt tanultak járni,-de pár éve elbeszélgetve a hölggyel, a régi időkről, szóba jött a kapcsolatunk, és az a helyzet, hogy ő is várta csinálok-e már végre valamit, nagyon akarta is.

Azután lett ahogy lett, pár héten múlott.

Na IGY még lehet barátság ffi. és nő között. De nagyon nem jellemző.

2011. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és nem pótoltunk be semmit sem a beszélgetés után se később!. Nem is lehetne-szabadna.
2011. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!