Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretnek az arabok...

Miért szeretnek az arabok koszban és retekben élni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Miért szeretsz toposzokban gondolkodni?
2014. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem, mielőtt kiírhattam volna a magyarázatot.

Egy éve lakom Angliában, és több szállodában is dolgoztam már, de az a megállíptásom, hogy az összes vendég közül az arabok a legkoszosabbak. (Meg talán az indiaiak, de az arabokat nem verik.)

Egy arab szobában van, hogy naponta le kell cserélni az ágyneműt egy olyan ötcsillagos szállóban, ahol háromnaponta cserélik jobb esetben. Minden nap tiszta morzsás a szoba, a szemetet nem a szemetesbe, hanem mellé hajigálják, meg egyáltalán a ruhájukat ott dobják le, ahol eszükbe jut. A fürdőszobában minden vizes, még a plafon is, és a tükör mindig, minden szobában össze van köpködve, nem beszélve arról, hogy a WC-papírt nem húzzák le, hanem a szemetesbe teszik.

Mindez fokozva azzal, hogy a fűtés a maximumon van, és a szobák bűzlenek a parfümtől.

És az egész tetejébe, ezek a dúsgazdag arabok, akik a Harrodsba járnak és egy nap megvesznek három Pradát is.

2014. márc. 11. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ahol ők élnek, ott nem sok víz van, homok és sivatag annál több. Megszokták.
2014. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Atyaeg! Tudom mirol beszelsz... Volt szerencsem ehhez a munkahoz nekem is, Marriott, Park Lane...:) Arab uralkodo csalad 6 emeleten... En azt figyeltem meg, hogy a furdoben all a viz, de a kad az szaraz. A torolkozot zinte sosem kellett cserelni, ellenben rengeteg papirzsebkendot kernek. Es azok a bevasarloutak, Anyam... Egy gonce/cipoje/ekszere tobbe kerult, mint a havi fizetesem... A valaszt nem tudom. De az arabot mar en is "szagrol" felismerem. :) Viszont a tip jo volt. Azota mar szerencsere valtottam.
2014. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bolgár tengerparton vagy az oroszoknál is a szemetesbe teszik a WC papírt, a guggolós WC eldugulna tőle. Ezt tartják egyes országokban higiénikus megoldásnak.
2014. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ja, imádkozás naponta ötször, előtte meg kell mosakodni egy kevés vízzel. (Macskamosdás, lehet, hogy Mohamed nem így gondolta?). A WC használata után is meg kell mosakodni, vagy legalább törölni magukat, erre kell a sok papírzsepi. De a kádba belemenni?!
2014. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Felhívnám a figyelmedet a kulturális különbségekre.

Azért élnek koszban, amiért a magyarok pesszimisták.

Nem azért vagyunk pesszimista nemzet, mert alacsonyak a fizetések és baj van a politikával, hanem mert a történelmünkből ezt hoztuk magunkkal.

2014. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam arabokkal (london) es kb a kutyam tisztabb naluk. En pl az oltozobe be sem tettem a labam mert hegyekben allt mindenhol a szaros wc papir, ez oket egy cseppet sem zavarta, melle meg nem mosakodtak es a 2 szag olyan elegyet alkotott hogy olni lehetett volna vele. Olyan hogy higienia naluk nem letezo fogalom.
2014. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Arab városok is büdösek, mert pl. az utcán a földön árulják a levágott birkák fejét. Ezek a napon büdösödnek, legyek lepik, de ez senkit sem zavar. Láttam Algériában.
2014. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ez az, annyi IQ nincs nekik hogy azt felfogjak hogy a napon szikkado nyers hus+legyek az=betegseg! A 21.szazadban ugy elnek mint a kozepkorban. Ez mindent elmond.
2014. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!