Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elmenjek így fürdőbe (aquapark)?

Elmenjek így fürdőbe (aquapark)?

Figyelt kérdés

Lesz egy ilyen medencés buli, egyetemnek rendezik. A lényege hogy egy fürdőbe elmegyünk, lesz ott termál, meg minden féle medence. Arra gondoltam hogy elmegyek én is.


Viszont van egy gond, hogy van egy betegségem, vizelettartási probléma. Emiatt normális esetben is pelenkahordásra szorulok. :S Elmenjek ennek ellenére is? Nem tudom hogy "illene-e így belemenni" a medencébe a többiek közé.


Nyilván ott a vízben nincs rajtam, de ha kinn vagyunk és pl ülünk sokáig a székeken vagy bárnál akkor muszáj hogy a fürdő shortom alatt ott legyen a pelenka, és előbb utóbb le fogok bukni a dologgal :(


Szóval mit gondoltok, mi a véleményetek? Tényleg nem szeretném eltaszítani magamtól az embereket (esetleges barátokat) a dologgal. Elég kellemetlenül érzem magam.


21F


2014. márc. 8. 12:20
 1/5 A kérdező kommentje:
ha nemet és kort esetleg tudnátok írni, azt megköszönném :)
2014. márc. 8. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy elmennék. Egyetemistaként annyi közösségi program, szórakozási lehetőség van még, ahol nem kerülhetsz ilyen kellemetlen helyzetbe...
2014. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék.
2014. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmennék.

6 hó F

2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
..
2014. márc. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!