Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elmenjek az osztálytalálkozómr...

Elmenjek az osztálytalálkozómra, ha?

Figyelt kérdés
Az évfolyamunkon (gimi) két osztály volt A és B, én az A-ba jártam, az osztálytársaim folyton bántottak és a tanáraim, viszont a B-be jártak a barátaim, akikkel jól kijöttem, velük mai napig barátok vagyunk. Szóval mi az A-sok oszitalit szervezünk. Sokat és sokáig szenvedtem miattuk, sok volt a kivételezés is nálunk, de ennek ellenére és sokra vittem, többre mint amit gondoltam. Bevallom őszintén én nem vagyok rájuk kiváncsi, mert sosem kedveltem őket és nincs kedvem elmenni, de a barátaim azt mondják hogy na menj el mutasd meg miket értél el, milyen csinos és sikeres vagy...
2012. nov. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi menj csak el, az évek alatt változnak az emberek, engem is szivazzak suliba, mégis jól elvoltunk az osztálytalálkozón (kocsmába szerveztük meg)
2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen helyzetben leszek, ha 2 év múlva eljön a 10 éves osztálytalálkozó. Én el fogok menni, márcsak azért is, hogy megmutassam, többre vittem, mint a többség. :)
2012. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, őszintén szólva nem mennék el csak azért, hogy verjem ott a brét, mekkora király lettem és most jól megmutatom nektek. Na nem mert a nagy álszentet akarom adni, hanem az ilyen ócska alakok számára nekem nincs mondanivalóm. Magamban elkönyvelem, hogy mind bekaphatjátok és ennyi.

Most őszintén, mitől leszel te attól több, ha oda mész virítani, amit virítani lehet? Esetleg még jobban megutálnak, most már okkal is, amilyen irigyek az emberek. Plusz ha egy barátod se volt ott, kihez akarsz zsólni, kivel lennél? Én kihagynám.

2012. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!