Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kislánykorom óta az az álmom,...

Kislánykorom óta az az álmom, hogy legalább egyszer elmenjek az Operabálba, úgy érzem, már lassan meg kellene valósítani. Mit tegyek ez irányba, ha nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés
L21
2012. júl. 22. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Évente egyszer (nem tudom melyik nap) szokott lenni az operaházban gála műsor, amikor bárki mehet.
2012. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél rá pénzt, más megoldást nem tudok.
2012. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Jöjj össze egy gazdaggal, hogy elvigyen magával.
2012. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Harmadik, ne magadból indulj ki, képzeld, vannak még olyanok, akik maguktól is meg tudnak gazdagodni és nem kell hozzá egy gazdag pasi.

De sebaj, ezzel magadról állítottad ki azt a bizonyos bizonyítványt. Tudod, miszerint te butus vagy.

2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Butának a legjobb, mert még okosodhat


Az okos viszont csak okoskodhat...

2012. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Én évek óta ki akarok menni, hogy kutyaszart dobálhassak a punkokkal. Talán egyszer összefutunk. :)
2012. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 09:02

Őszintén szólva irigyellek a roppantmód alacsony igényszinted miatt... Így aztán sokkal könnyebb dolgokat megvalósítani, amiket eltervezel. :)

2012. júl. 23. 09:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező..

Feltűnt neked is hogy ma már nem érdemes a gyakorin kérdést kiírni?? Te is kaptál választ de lefogadom,hogy a válaszok közül az első és a harmadik az aki felnőtt ember. Az összes többi 10-14 éves aki nyári szünet lévén unatkoznak,és nyomják a haszontalan,buta válaszaikat..

Itt a kérdésedre hasznos választ ne remélj.

Én azt tanácsolom neked,hogy legközelebb inkább fel se tedd a kérdést,mert csak elszomorít,hogy egy értelmes válasz nem érkezik,hanem gondold végig milyen ésszerű lehetőségeid vannak..

Ne a unatkozó gyerekek válasza legyen mérvadó. Inkább írd le mire lennél képes azért hogy álmaid valóra válhassanak.

Én pl: sokat dolgozom érte. Ha kell túlórázom,és gyűjtöm a pénzt.

De akár eladhatsz pár ruhát vagy bármit amiből pénzt remélhetsz. Keres rá a honlapjukra,hogy mikor olcsóbbak a jegyek,mikor lehet elmenni amikor családokat, nem gazdagokat várnak..Vannak ilyen programok is.

Az álmod nem olyan elérhetetlen,csak tenni kell érte.

Egyszer sikerülni fog,csak kitartás

38/N

2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsánat,a második is felnőttként gondolkodik.
2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba álom, nagyképű, kivagyi, magamutogató, rongyrázó emberek járnak oda. Ez kell?
2012. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!