Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megtépték a barátom húgát....

Megtépték a barátom húgát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap este a barátom húga sírva jött haza hogy megtépte egy kis csitri lány.Szívem szerint megkeresném és szétverném a fejét,de mivel nem vagyok olyan ostoba mint ő,más utat választanék.Szeretnék tanácsot kérni hogy ilyesmivel foglalkozik e a rendőrség?Attól félünk hogy ennyinél nem áll le a kis csaj mert egyszer már betörte egy lány orrát (van is belőle rendőrségi ügye,tudomásom szerint).A barátom húga 17 éves,gondolom csak a szülő tehet feljelentést?örülnék ha segítenétek.A válaszokat előre is köszönöm!
2014. jan. 13. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Na pont ezt akartam írni én is,hogy jobb ha ebből te kimaradsz mert ha a másik család roma tuti te iszod meg a levét az egésznek vagy esetleg a családod,ha van testvéred akkor meg ő.

Szóval szerintem ne avatkozz bele ha lehet.Tudom nehéz ezt megállnod de na....

2014. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen,csak a kisebbik lány akinek a barátnője csinálta ezt a dolgot,nagyon önfejű,nem hallgat senkire..a szüleire sem.folyamat csinálja a rosszabbnál rosszabb dolgokat.nem tudunk vele mit kezdeni.
2014. jan. 13. 15:25
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy cigány..akkor felesleges a rendőrség, úgyse foglalkoznak. Még a végén szegény lány kerül bajba.
2014. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%
Mit jelent az hogy megtépte? Megtépni a tejesdobozt szoktam.
2014. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
így szokták mondani ha az egyik lány megtépi a másik lány haját...én sem vagyok híve az ilyen kifejezéseknek.de általában értik ezt az emberek.
2014. jan. 13. 15:30
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Hű...hát ha cigány, akkor itt egész más a szitu. Akkor vérbosszút is állhatnak. Ez így már nehéz ügy:S A barátod húga rendkívül ostoba személy lehet és ha így folytatja, megkéselve fogja végezni egy árokparton, mert ellene fognak fordulni.
2014. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha az én kisebbik lányom "felbérelné" a cigány barátnőjét, hogy dolgozza meg a nagyobbik lányomat, akkor először is lekevernék neki egy mocskos nagy pofont.


Aztán eltiltanám a cigóktól egy életre, ha kell, magántanároztatnám, de addig vaszigor lenne, amíg el nem felejti azt, hogy ilyen népséggel kavirnyásszon.


Nekem voltak cigány barátaim amíg általános iskolás voltam, akkor még a cigányságban is nagyobb számmal képviseltette magát a normálisabb fél, de emlékszem, már akkor is volt olyan sutyerák cigánykölök, amelyik egy vajazókéssel(!) járkált már fel s alá az utcán.

2014. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
42%

Szia! Szerintem a ciganylany ellen feljelentest kell tenni!

A ket utalkozo lanyt meg helyre rakni! Mi az ok, miert nem tudjak elviselni egymast stb...

Es ha a ciganylanyt a kisebbik lany kuldte szulokent en tennem meg, hogy megszaggatom a gyerekem! Nem vagyok az eroszak partjan, de valoszinu olyan veresben reszesitenem a gyerekem, hogy maga ala piszkitson! Szuroprova szeruen ellenoriznem, hogy a ciganylannyal a kapcsolatott tartja-e es ha igen valoszinu ujra oltari verest kapna...

Vannak olyan gyerekek akinek eszt kell verni a fejebe, mert ha most erre kepes mit tesz 10-15 ev milva? Megoli a tesojat? A feltekenyseget/irigyseget ki vernem belole!

2014. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem, hogy a barátod szülei miért hagyják ezt. Mi az, hogy egy tizenéves kis csitrivel nem bírnak a szülei? Ha másképp nem érnek el eredményt, kiosztanak neki egy két pofont és ennyi.. szobafogság, amíg nem száll magába.. Nehogy már a csupor nyalja ki micimackót. Hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak gyereket nevelni. Amikor a testvéreim és én gyerekek voltunk, elég volt egy kiabálás, vagy kisebb verekedés, anyámék egyből leállítottak minket és nem nyugodtak meg, amíg ki nem békültünk. Elsősorban a szülőkkel kéne megértetni, hogy probléma van, addig hiába állnátok bosszút a cigány csajon, vagy a barátod tesóján, nem változna semmi.
2014. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a kisebbik lányt azonnal szobafogságba tenném, és minden nap elmondanám neki hogy cigányokkal még egyszer szóba ne merjen állni. nagy gáz lehet a családban ha a lányka ilyen alakok közt mozog...


a sündőrségre ne számítsatok, pont hogy az alja fajtát védik...

2014. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!