Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem mutatja be a barátom...

Miért nem mutatja be a barátom a kislányát?

Figyelt kérdés

kicsit több,mint egy éve távkapcsolatom van,rendszeresen találkozunk.

nekem van egy 22 hónapos kisfiam,aki a barátomnak egyáltalán nem próbléma,Neki van egy 9 éves kislánya(édesanyjával lakik),akivel még egyáltalán nem találkoztam.

állandóan felhozom a témát,hogy szeretném megismerni a kislányt,és hogy csináljunk közös programokat de ő nem akarja,,mert ATTÓL TART,HOGY MEGVISELI A LÁNYT,HOGY APUKÁNAK ÚJ,BARÁTNŐJE VAN!tud valaki esetleg segíteni,hogy miként éli meg egy 9 éves kislány ezt a változást?szerintem túl merev a párom ebben a témában!mitől félti a lányát?ideje lenne összeismerkedni?!vagy nem?


2013. dec. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy kettős élete van a barátodnak??
2013. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
A k.islany edesanyjaval mi tortent, hol van? Sajnos valoban az elozmenyektol is fugg ez, errol pedig nem irtal.
2013. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolja veled a kapcsolatát, és az természetes, hogy a te kisfiadat ismeri, akkor ideje lenne neked is megismerni az ő gyerekét.

Fura ez nekem egy kicsit.... egy ideig jó ez a duma, hogy nem akarja hogy megviselje a kislányt az új barátnő, de egy év azért már elég idő szerintem.

Az, hogy a kislány az anyukájával él, egy dolog, ha a nővel gond van, azt a párodnak kell lerendezni az ő dolga.

Szóval én a helyedben tuti hogy szóba hoznám rendszeresen és nem hagynám magam lerázni.


27_N

2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tavkapcsolat.... Miert tavkapcsolat? Talan nem gondolja komolyan.

Amugy az is igaz, hogy egy ennyi idos gyerek mashogy reagal egy kapcsolatra, mint egy olyan pici, mint a tied. Nekem 8 volt a lanyom, amikor uj partnerem lett, o peldaul nagyon felt, hogy ot mar nem fogom szeretni.

2013. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen csak duma. Nem gondolja veled komolyan, ezért nem von bele ilyen mélységekben az életébe. Meg ne haragudj, felnőtt korban távkapcsolat? mert otthon, szülőknél élő, szülők által eltartott tiniknél még érthető, de nálatok nem. Szerintem távkapcsolatot is azért tart fenn, mert ez nem jár komolyabb kötődéssel.
2013. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jut az eszembe, hogy minek szokjon meg téged a lányom, ha nem tervezek veled semmi komolyat, mert bármikor jöhet a következő.
2013. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abban sem lennék biztos, hogy a párod egyáltalán elvált, illetve külön él a kislány anyukájától. Nyilván megviselné a kislányt, ha kiderül, hogy apucinak szeretője van.
2013. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

húú ,de jó sok választ kaptam!!:)

távkapcsolat,mert ő pesti én bajai vagyok.tervezzük legalábbis én az összeköltözést,de ez húzódik,a szülők külőn élnek 2 éve.a kislány anyával.a válás véglegesen tavasszal lesz,az első tárgyalás már meg volt,az anyagiak is lerendezve,...a költözés is azért várat,,a barátom szerint,mert nincs teljesen kész a lakása,julius óta.én lassan teljesen feladom,én is azt érzem,hogy nem biztos hogy komolyan gondolja.neki így sztem jó.,de nekm egyáltalán nem,,ezért hisztizek folyamatosan.más az élatében viszont biztos nincs.,

2013. dec. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!