Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy adjam anyukám tudtára,...

Hogy adjam anyukám tudtára, azt hogy barátom van?

Figyelt kérdés

Nemtudom,hogy mondjam el anyukámnak,hogy van barátom.Nem éppen jó a kapcsolatunk,nem igazán beszélünk meg dolgokat.Ezért is félek elmondani,vagy is nem az,hogy félek elmondani,inkább anyukám reakciójátol tartok.

Köszi a normális válaszokat!

16/L


2013. nov. 23. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló lehet a kapcsolatom anyukámmal, mint neked. Különösebben elvagyunk, meg minden, csak ilyen "magánéleti" dolgokat nem beszéltünk meg sosem. Én ezt úgy adtam elő, hogy ugye először a fiúval csak találkozgattunk és amikor kérdezte, hogy hova megyek, elmondtam, h egy ismerős sráchoz stb... aztán utána kérdezte, hogy ki az, meg érdeklődött felőle néha-néha és akkor mondtam, hogy összejöttünk és, hogy ő a barátom. Aztán innen már nem lesz nehéz a dolog... :) Sok sikert!
2013. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2013. nov. 23. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja, sztem se rohand le a nagy hírrel. előbb mesélj neki a fiúról, mondd h jóban vagytok, alakul valami. ha még friss a dolog, akkor kár ezzel traktálni. ha komolyabbra fordul, akkor később be is mutathatod, h lássa kivel töltöd a szabadidődet :)
2013. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!