Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam eltiltott a baratomtol...

Anyukam eltiltott a baratomtol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, Nemetorszagban elek.

Oktoberben voltam a baratomnal, es a visszaut eleg zurzavaros volt, 1 hetet tovabb maradtam, mert unnepek miatt nem jott vonat. Anya ez miatt nagyon megharagudott, es nem bizik bennem, azthiszi, hogy mar igy terveztem mikor elmentem, pedig nem..

A karacsonyt ott szeretnem tolteni, anyukam ugyis dolgozna (etterem) es egyedul lennek, megse akar engedni. A kedveben jarok mindig, hogy megbekeljen, takaritok helyette mert nagyon sokat dolgozik.

Hogy szerezzem vissza a bizalmat? Mit mondjak neki? Megigertem neki, hogy nem fordul tobbet elo.. Igyis eleg ritkan talalkozok a baratommal, nagyon fontos lenne! :(


2013. nov. 17. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én az ünnepekben utaztam Mo és No között vonattal.
2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pest-Stuttgart

nem ment a vonat november 2.-an, a neten is fent van!

2013. nov. 17. 17:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ünnepek miatt 1 hétig nem járt a vonat? Milyen ünnep volt ez?

16 évesen engem sem engedett anyukám a barátomhoz, legalábbis úgy nem, hogy végig ott legyek. Gondolom, ő sem akar egyedül lenni.

2013. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen a barátod oda hozzád.
2013. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
na de az egy nap, nem egy hét...
2013. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké..November 2-án nem ment vonat haza.. De ez csak egy nap.. és a többi 6 napban miért nem tudtál hazamenni? Tudod, tényleg idétlen kifogás hogy azért maradtál 1 hétnél tovább mert nov 2-án nem ment vonat. Én sem bíznék benned
2013. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerdan tudtam volna menni fuvarral de nem jutottam fel Pestre reggel 6ra. 4 oras volt az ut, nem tudott ki felvinni.

Nem lenne egyedul, itt a batyam vele, de o is dolgozik..

2013. nov. 17. 18:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, akkor hívd meg a barátodat magatokhoz, és levan a gond.
2013. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
32%

Oh ismerős helyzet..:S tudom mit érzel. Nem tudna barátod menni hozzád?

Amugy a lányos szülők mindig ilyenek... félt téged, és nem tudja hogyan kezelje.. ugyis meg fog békélni!!

Lehet telefonon beszélnie kéne barátodnak anyuddal, vagy barátod anyukájának. Mindig apránként adagold neki, lassan, hogy érlelődhessen benne ne ess neki az összes dologgal. Mondd hogy nem akartál neki rosszat, és nem éltél vissza a joindulatával. Koszond meg neki hogy egyáltalan elenged, meg ilyesmi, eszedbe sem jutna hogy ő a kisujját nyujtja es neked az egész karja kelljen. En ilyenkor általában igy "nyalizom"

Szintén távkapcsolatban vagyok..:(

2013. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy hétig maradtál tovább! Szerinted így hogy bízzon Benned?

Eljössz karácsonyra, esetleg Húsvétra hazamész. Talán...

Hívd meg a barátodat.

2013. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!