Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam eltiltott a baratomtol...

Anyukam eltiltott a baratomtol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, Nemetorszagban elek.

Oktoberben voltam a baratomnal, es a visszaut eleg zurzavaros volt, 1 hetet tovabb maradtam, mert unnepek miatt nem jott vonat. Anya ez miatt nagyon megharagudott, es nem bizik bennem, azthiszi, hogy mar igy terveztem mikor elmentem, pedig nem..

A karacsonyt ott szeretnem tolteni, anyukam ugyis dolgozna (etterem) es egyedul lennek, megse akar engedni. A kedveben jarok mindig, hogy megbekeljen, takaritok helyette mert nagyon sokat dolgozik.

Hogy szerezzem vissza a bizalmat? Mit mondjak neki? Megigertem neki, hogy nem fordul tobbet elo.. Igyis eleg ritkan talalkozok a baratommal, nagyon fontos lenne! :(


2013. nov. 17. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Elég durva, hogy 16 évesen nem az édesanyáddal szeretnéd tölteni a karácsonyt.
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Anyukam dolgozik, egyedul lennek otthon vegig. Ezt mar leirtam a kerdesben is.. :)
2013. nov. 17. 18:52
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Három napig dolgozik egyhuzamban, nem is lesz otthon? Mindegy is, nem az én dolgom.

Biztos nem engednélek sehova, ha egy hétre eltűnnél, ráadásul azt kamuznád, hogy nem ment vonat.

Amúgy miért nem hívod meg a barátodat?

2013. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mivel foszakacs egy etterembe ezert csak ejjel van itthon.

Mar bebizonyitottam neki, hogy nem volt lehetosegem hazajonni, es megbeszeltuk. Koszonom a valaszokat! :)

2013. nov. 17. 18:57
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem válaszoltál, hogy miért nem hívod meg te a barátodat?
2013. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán tényleg az volna a jobb megoldás,ha a barátod menne ezúttal hozzátok.
2013. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk megoldani, mert marciusban is talakozunk es akkor jon O, hogy aprilisban mehessek. Nem enged anya minden honapban..
2013. nov. 17. 19:30
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor megcserélitek. Karácsonykor megy Ő, márciusban Te, áprilisban megint Ő.
2013. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!