Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmerjem kérdezni anyuékat,...

Megmerjem kérdezni anyuékat, hogy itt aludhat-e a barátom, buli után?

Figyelt kérdés

Kicsivel több,mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Most lesz neki szalagavató és buli után (hajnali 3-5 óra) ő kísérne haza. Nem a városban lakik,ha buli van ilyenkor,utána elmegy egyik rokonához,de már most szerintem maradhatna nálunk...Megakarom kérdezni de nem merem. De amúgy jóba van a szüleimmel,apukám már megkérte ,hogy tegezze.

19/L


2013. okt. 14. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan kérdezd meg! Elvégre már nem vagy kislány, és egy éve jártok. Az az érdekes, hogy eddig még nem aludt nálatok.
2013. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
1 éve együtt vagytok, és még nem aludt nákatok? :O wow....
2013. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy egy teljes éjszakát nem aludtunk még együtt.Házibuliba meg délután "aludtunk" már,de én valahogy nem igényelem a közös együtt alvást és ezt megbeszéltem már vele ,és ő is ezen a véleményen van. De buli után hót fáradtak leszünk,nem akarom ,hogy gyalogoljon a rokonhoz fél órát.
2013. okt. 14. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
-.-"
2013. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már elég régóta együtt vagytok, elég idősek is vagytok. Biztos megértik, hogy buli után ez lenne a legjobb megoldás.
2013. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem,miért csodálkoztok, hogy 1 éve vannak együtt,és még nem aludt ott? 18 évesen mindenkit haza kell rángatni, hogy ott aludjon, akkor is, ha még alig ismeri? Igaz, ma már 14 évesen összefekszenek mindenkivel, lassan ez a természetes...
2013. okt. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a szüleid helyében, simán megengedném. Nem örülnék én sem, ha a párod kimerülten még gyalogolna az éjszakában/hajnalban. Sokkal egyszerűbb zuhanyozni és aludni egy rendeset, reggelizni és úgy útra kelni másnap. Te sem vagy gyerek, nem is alkalmi kapcsolat, úgy érzem, ez már bőven az a kategória, ami belefér.
2013. okt. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Peeersze, nem igényled... inkább csak eddig nem merted megkérdezni. Ha annyira félted attól a fél órás sétától, akkor menjen taxival.
2013. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!