Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak úgy, ki kellene sétálnom...

Csak úgy, ki kellene sétálnom az ajtón?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Nyár van. Egyszer sem voltam buliban. Nem vagyok az a bulizós fajta, de most nyár van, szeretném élvezni. Nem iszom, csak dohányzom.


Tény, hogy nagyon-nagyon féltenek a szüleim, de tudok vigyázni magamra. Legutoljára februárban voltam 'bulizni' 23:00-ig, ami valljuk be, semmi. Apám értem jött autóval és vitt is (ami szerintem 'ciki').


Mit tegyek? (felesleges leülni, megbeszélni velük)



2013. júl. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mast nem nagyon tehetsz! Ne dohanyozz!
2013. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
21%
Menj ki bizony! Még csapd is a pofájukba az ajtót! Utána pedig szarj a szőnyegre, és fogd a hónaljgnómokra.
2013. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérd meg egyik barátnőd anyukáját, hogy kérjen el téged mert náluk szeretnél aludni! Este pedig elmentek bulizni :)
2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ne, 19 évesen ez a szint, hogy a szüleid miatt nem mész el? Nagykorú vagy, nem!? Én abszolút nem vagyok egy nagy bulizós forma, de ennél én is sokkal többet járok el otthonról, bár én inkább csak kocsmázni haverokkal.
2013. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
19 évesen már nagykorú vagy azt csinálsz amit akarsz, már nem a szülők diktálnak. Ha ők tartanak el az megint más de ha van saját kereseted költözz el. Megteheted és ha kerestetnek a rendőrökkel jogod van megtagadni azt hogy elmondják hol vagy. Már van szabad akaratod mert elmúltál 18 éves. Ne foglalkozz velük.
2013. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Nekem van egy kislányom, már 8 éves. Szoktunk tévét is nézni együtt és megesett, hogy olyat is hallott, hogy lányokat erőszakoltak meg vagy öltek meg.

Apukájával együtt fontosnak tartottuk, hogy tudja mit jelent a pedofil és mit tesz. Ő megértette, hogy miért féltjük annyira, pedig csak 8 éves.

Nem vagy erősebb egy kanos manusnál, hidd el és nem tudsz vigyázni magadra, de sajnos mindegyik áldozat ezt hitte. Én a szüleidet teljes mértékben megértem. Ha unatkozol, akkor menj dolgozni.

2013. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt vagy. Nem értem, minek kell engedélyt kérni.

Jelentsd be, hogy mész, majd jössz.

2013. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom. Az én faterom is elég hisztis volt, órákig ordítozott velem a telefonba, hogy azonnal menjek haza, sőt, néha el is vert, de én nem mentem és végül feladta, amikor elmúltam 18. Sőt, már 14 évesen is este 10-11-ig az utcán mászkáltam suliidőben, mert nem tudtak megállítani a szüleim. Voltak is balhék rendesen, nehéz időszak volt, de megérte. Csomó mindenből kimaradtam volna, ha mindig szót fogadok apámnak.
2013. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!