Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös házunk kapuján és a...

Közös házunk kapuján és a bejárati ajtón a volt feleségem lecseréltette a zárt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly váltunk, én elköltöztem, most mentem volna a ruhámért, és a bútoraimért.
2009. márc. 17. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Elváltatok, de a ház közös? Akkor ezt nem teheti meg.

Ha viszont csak egyszer akartál odamenni, akkor mi a gond? Nem engedett be?

2009. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát szólj, hogy jössz

Vissza kellett volna adni a kulcsot, akárkié a ház, ha ő lakik ott. A főbérlő s e jön be csak úgy. Honnan tudná, hogy nem viszed-e el az ő holmiját is? És ha rosszkor érkezel? Nem biztos, hogy bármikor tud fogadni. Nem is értem, hogy gondoltad..és ha épp randija van otthon?

2009. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy mikor mennél. Egyébként meg lehet, hogy csak azért cserélte le, mert tönkrement a másik. Én panelban lakom, és pár napja nem tudtam nyitni a lenti bejárati ajtót, és más se, kicserélték egy másikra, de mára megint felraktak egy olyat, amit végre tudunk nyitni, kérdés, meddig...? Na, mindegy, szóval megtörténhetett, hogy csak tönkrement, és elfelejtett szólni, nem?
2009. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Természetesen egyeztetett időpontban mentem, bérelt teherautóval, sejtheted, nem egy kétgombócos fagylaltba került.

Arra nagy ívbe sz@rok, hogy randizik, vagy nem, de a saját holmimat ide kell, hogy adja!

Nem így látod kedves válaszoló?

2009. márc. 17. 22:34
 5/20 A kérdező kommentje:
22.29-nek írtam! Bocs.
2009. márc. 17. 22:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És hol volt a feleséged?

Nem a zár a probléma, az természetes, hogy lecserélte. Hanem hogy miért nem nyitott ajtót?

És hol a holmid?

Szerintem most akkor neki kéne elvitetnie hozzád.

2009. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azota beszeltel mar vele? Mit mondott? Miert cseszett ki veled? Amugy merges rad, haragban valtatok el?

Mondd meg neki, hogy adja oda a cuccodat, ha nem irjal a birosagnak, aztan majd felszolitjak. Mast nem tudsz csinalni, nem? Esetleg kerdezd meg a jogaszoktol a jogiforum.hu-n

2009. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Miért természetes, hogy lecseréltette a zárat?

Egyszer nem mentem oda a válás óta pedig volt kulcsom!

Soha nem nyúlnék az ő holmijához, ezt ő is tudja, de ez valószínüleg fordítva nem működik. "Ki mint él, úgy ítél!"

Persze, haraggal váltunk el és amikor szóvátettem a dolgot, az volt a válasz: én ne osszam be az ő idejét.

Normális úton úgysem fogok hozzájutni semmihez.

Vagy bíróság, vagy önbíráskodás. A különbség annyi, hogy ki perel kit.

2009. márc. 17. 23:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak bejelentetted hogy jössz?

Pereskedés előtt érdemes lenne megkérdezni, hogy neki mikor lenne jó?

Még mindig olcsóbb és gyorsabb is. Egy telefon. Megér egy próbát.

2009. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Azokhoz a cuccokhoz jogod van, neki joga van odaadni a ruhaidat, ami a tied.

Kerdezd meg a jogiforum.hu-n mit csinalj, mert ugysem fogja odaadni normalisan, szivat.

2009. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!