Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki ért a pasik nyelvén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ért a pasik nyelvén? Szédít, hülyít, komolyan gondol vagy csak lassan puhatolózva próbál az ajtón berontani?

Figyelt kérdés

1 hete ismerkedek egy sráccal.

Sajnos nem értem a gondolkodását. Beszéltünk róla, hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk érzelmekkel.

Neki volt nemrégiben egy "kapcsolata" , ami érzelmek nélkül működött csak, ezért is dobta.

Őszintén elmondott mindent nekem, mire vágyik.

Előttem ismerkedett más csajjal is, de ahogy én képbe kerültem lerázta a csajt a szemem előtt.

Minden nap találkoztunk eddig, voltam már vele dolgozni is, hogy együtt lehessünk mert reggeltől estig dolgozik.

Baráti társaságába is bevezetett már, volt akit külön megkért, hogy " gyere be Pestre nézd meg milyen szép lány " ( bár úgy éreztem maga mintha valami baba lennék, de ugyanakkor jól is esett.)

Anyukájának is bemutatott már, ő is úgy kezelt mikor találkoztunk, mintha a barátnője lennék már a srácnak ( pedig nem otthon lakik a srác a munka miatt, fogalmam sincs honnan vette, hogy Mi ketten .. )

Ma valamiért nem keres engem, pedig írtam neki hajnalban, el sem olvasta, nem reagál semmire. Más is azt mondta, hogy neki sem ír vissza. Jelzi a telefonja ha írnak neki, így nem is értem miért nem képes válaszolni.

Tegnap haza utazott ugye ez az 1 nap pihenője van. Lehet csak a dolgaival van elfoglalva azért?

Vagy valami más áll a háttérben?

Másik nőben nem gondolkozok mert mindenki tud rólam , vagy csak én vagyok túl naiv.

Nem értem miért tesz úgy mintha együtt lennénk, ha hivatalosan mégsem járunk.

Valaki tud valami okosat, ésszerű magyarázatot mondani?

Nem szeretném, ha csak hülyítenék a fejem mert kezdem nagyon megkedvelni.


2013. júl. 21. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:

23 F

22 L

2013. júl. 21. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
szép képzavar
2013. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"lassan puhatolózva próbál az ajtón berontani"? xD Azért 22 évesen ne legyenek már ilyen fogalomzavaraid, ez elég ciki. Egyébként szerintem nem hülyít, akkor minek mutatott volna be az anyjának meg a haverjainak...? A "hülyítéshez" nem kell bemutatni a csajt... Rajta kívül senki nem fogja tudni megmondani, hogy miért nem válaszolt, ha majd legközelebb beszéltek, kérdezd meg tőle, ennyi. Ne agyalj ezen túl sokat, az is lehet, hogy elment, és otthon hagyta a telóját, felesleges ezen stresszelni.
2013. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hülyítehet túlzottan ahogy a 2-es is mondja.

Én akit csak megdugni akartam párszor illetve semmi komolyat nem akartam tőle, annak semmit sem mutattam meg szinte az életemből se családot sőt magánéletemről is csak kamuztam.

2013. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, nem ugyanaz a pasink? :D


Nézd, lehet, hogy csak valami dolga akadt és nem tud írni, de gondolom ez esetben később úgyis szolgálni fog valamilyen magyarázattal, hogy miért nem volt elérhető.


Viszont ha máskor is eljátssza ezt, akkor én azért óvatos lennék.


Ja, és nyugodtan kérdezz rá, hogy akkor most hányadán is álltok ti ketten. Csak a tisztánlátás végett.


23/L

2013. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit gyors a tempó...

De lehetnek technikai okai is annak, hogy nem válaszol. Engem néha nem tud felhívni a barátnő. Volt olyan is, hogy éppen akkor ment el a net is, a mobil adatforgalom meg ki volt kapcsolva a telefonon.

Tehát se telefon, se sms, se FB (PC-n sem).

2013. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"de ahogy én képbe kerültem lerázta a csajt a szemem előtt. " ez szerintem elég szemét dolog... Nekem elég erőltetettnek tűnik ez a kapcsolat.
2013. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? Előkerült már a pasas?
2013. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!