Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség vendégségben vagy...

Illetlenség vendégségben vagy idegen szobatársak jelenlétében meztelenül aludni?

Figyelt kérdés
És aki mindig meztelenül szokott aludni, ilyenkor mit csináltok? Megkérditek, hogy zavar-e másokat, ha ti úgy alszotok, vagy visztek alvócuccot ilyen kivételes alkalmakkor?

2013. dec. 30. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen illetlenség. Pár éjszakát ki lehet bírni pizsamában.
2013. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem illetlenség, ha megkérdezed, hogy zavarja-e a szobatársadat, ha jóban vagytok. Ha csak ismerősök vagytok (, és fiú vagy), akkor szerintem egy boxer azért elvárható.
2013. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem illem, hanem elmebaj kérdése. Ha idegen helyen kellene aludnom és egy másik szobatárs meztelenül csoszogna fel-alá és úgy feküdne ott le, akkor inkább szállodába mennék.
2013. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén: te szeretnéd ha neked ott himbálná valaki a löttyedt kis kukackáját?

Jobb ha viszel valamit aludni, mert vagy kiakadnak, vagy egy haverod melléd bújik mert félreérti :-)

2013. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Két kollégámmal is aludtam egy szobában az utóbbi időben, mindkettőjükkel eléggé jóban vagyok, és meztelenül aludtak ők is, meg én is. Nem értett ebből félre senki semmit, és nem bámultuk egymást meglepő módon...
2013. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem illetlenség, csak előtte tisztázni kell, hogy te meztelnül alszol.Ha a szoba társak vagy a vengéd látok ezt elfogadják , akkor csak nyugodtan
2013. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem alszom meztelenül, de egyáltalán nem zavar, ha más a jelenlétemben úgy alszik, volt is már rá példa nem egyszer, hogy szobatárs úgy aludt. És akkor mi van? Mindenki úgy aludjon, ahogy megszokta, ahogy neki kényelmes. Takaró alatt olyan mindegy, hogy van-e rajta valami vagy nincs, amúgy meg normális ember nem bámulgatja a másikat, amikor az mondjuk épp meztelenül van pár pillanatra a szobában.
2013. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Mivel mindig meztelenül alszom nincs pizsim, és igen meztelenül alszom vendégségben is vagy ha vendégek vannak nálunk akkor is. Meztelenül aludtam a koleszben is anno lakótársak mellet is. A takaró mint a neve is írja takar...
2013. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Én meztelen vagy csak bugyiban szoktam aludni.

Még senki sem szolt ilyen esetben hogy zavarom.

Szerintem nem is zavaró.

2014. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
29 éves fiú vagyok! Én télen-nyáron mindig teljesen meztelenül alszom! Pár hónapja lakok együtt egy albérletben egy szobába egy 23 éves nagyon jó lány barátommal aki megszokta ezt tőlem, mármint azt hogy este zuhanyzás után teljesen meztelen vagyok és úgy is alszok, sokszor ő is! Ha akikkel együtt vagy egy lakásban nem zavarja akkor egész nyugodtan lehetsz pucéran! (Jani 29 év) ( te? )
2014. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!