Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiket követhetek Twitteren?

Kiket követhetek Twitteren?

Figyelt kérdés

Kb fél éve regisztráltam Twitterre , követtem pár ember , majd kaptam egy üzenetet , hogy a fiókom fel lett függesztve. Azért nem igazán értettem , mert azt hittem ennek pont az az értelme , hogy itt idegeneket követ az ember. Hogyan kell , ezt használni , kiket lehet követni ? Nem akarom , hogy megint felfüggesszenek.


Kösz a válaszokat!



2013. júl. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy csomó random embert követek, de nem függesztettek még fel, nem írták, hogy téged miért?

Amúgy a twitternek az lenne a lényege, hogy azt követsz, akit akarsz, szóval nem igazán értem.

2013. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja , én is pont ezért regeltem rá még anno , nem írták , hogy miért :s pedig nem is követtek sok embert kb. 10-et , bár igaz , hogy egyet se ismertem közülük. Akkor szerinted nem szabadna bajnak lennie abból , hogyha idegeneket követek ?
2013. júl. 11. 21:48
 3/5 anonim válasza:

Szia !

Nekem több mint 1 éve van twitterem, és több mint 10 000 követöm van és én is több mint 10 000 embert követek.

Engem egyszer azért függesztettek fel, mert átléptem a follow limitet (azthiszem ez 2000 után van) De ez csak egy ideglenes felfüggesztés, könnyen vissza lehet állítani, de amint még egy párszor elköveted ezt véglegesen fognak törölni.

2013. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 000 követő :O te vmi híresség lehetsz akkor :P Nah mindegy , akkor elkezdem követgetni az embereket lesz , ami lesz :)
2013. júl. 12. 11:07
 5/5 anonim válasza:
[link] kövessetek visszamegy :)
2013. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!