Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak Magyarországon szokás,...

Csak Magyarországon szokás, hogy ha bemegyek egy házba, leveszem a kinti cipőmet, és nem abban járkálok a lakásban?

Figyelt kérdés
Van ahol még az ágyba és felmennek kinti cipőben, szerintem nagyon rossz szokás.
2013. dec. 23. 14:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát nem tudom, nálam rend van és tisztaság. Én azért örülnék ha valaki a nem a 3000 ft-os kínai cipőjébe ami tiszta retek és por járkálná végig a lakásom, mert ő így szokta meg otthon. Attól függ nyilván elmész egy kocsmába, boltba , diszkóba nem kell levenned a cipőt. De ha elmész vendégségbe ahol érzed takarítanak és rend van, még rád is fognak szólni hogy a cipőt vedd le. És ez nem annak ciki aki rá szól az emberkére, hanem annak aki úgy gondolja gyerünk be ide is cipővel. Minden háztartás más, haveromék is rektessek még is le kell venni a cipőt náluk. Akkor miből gondolod ott nem kell ahol tisztaság van.
2017. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!