Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok ti olyan 2000ft-ra mit...

Bann Shift Dell kérdése:

Lányok ti olyan 2000ft-ra mit szeretnétek kapni (Ilyen mikulásozás van az osztályban és több pénzt nem szabad költeni)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyel hajvago ollot. En altalaban lanyoknak azt veszek (mondjuk picit tobbert szoktam, de biztosan ennyiert is van mar). Jo ajandek szerintem, ugyis minden lany imadja csinositani magat, igy legalabb nem kell fodraszhoz jarnia minden egyes tincs meg hajszal miatt.
2013. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Körömlakk, clair's-ben szép medálos nyakláncot, esetleg karkötő, kis aranyos-csajos kulcstartó vagy a neve kezdőbetűjével ellátott akármi és csoki :D
2013. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem örülnék egy ollónak. Ha a lány szereti az édességet, akkor lehetne mondjuk venni egy fémdobozt vagy kekszes dobozt, és bele édességet. (Nem tudom mennyi körül van egy fémdoboz, lehet már ez van 2000 körül, de lehet hogy találsz olcsóbban is.)

ha bizsukat is hord, nem csak tiszta arany meg ezüst dolgokat, akkor bizsu fülbevaló, karkötő, nyaklánc... Vannak ilyen órás nyakláncok is, ami sztem elég jó :)

Körömlakkot ha tudod hogy milyen színűeket használ (használ-e egyáltalán), és nem árt talán márkát is megtudni, hogy milyen szeret :D

Lehet valami karácsonyi mintás bögre, benne édességgel.

Amiket leírtam, én ezeknek mind örülnék! :)

Ha eszembe jut még valami, írok :)

2013. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
plüss kulcstartó, édesség, állatos bögre, dekoratív illatgyertya
2013. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk, kösz a válaszokat.
2013. nov. 13. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Klasszikus mikulás csomag? Porfogókat felesleges venni. Olyat is, ami az ízléshez köthető (kivéve ha jól ismered és tudod mit szeret). Ha nem jó veszel akkor az is porfogó lesz.
2013. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
édesség csomag :) mindenki szereti az édességet...és az finom, meg lehet enni :D a kacatokat csak felrakom a polcra és nem tudok velük mit csinálni...
2013. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vmi szép ékszer vagy körömlakk tuti siker a legtöbb lánynál, akinél meg nem, arról meg úgyis tudod :). mellé még mehet vmi kis vmivel jobb minőségű csoki (nem vmi drágára gondolok, de ne legyen ez az 50 Ft-os tejmasszás gagyi Mikulás figura, akkor már inkább egy Sport szelet).
2013. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hello Kitty tusfürdő.
2013. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!