Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ezért vagyok...

Mit tegyek, ha ezért vagyok kívülálló az osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, határozott tervekkel a jövőmet illetően. Reményeim szerint matektanár leszek. Ilyen szempontból a legfontosabb a matek illetve a fizika (ebből is érettségiznem kell). Most egy kéttanos osztályban vagyok, így a legfontosabb az angol, hogy a váltás előtt egy felsőfokú Cambridge nyelvvizsgát meg tudjak csinálni.

Nem vagyok bulizós típus, inkább a barátommal vagyok kettesben. Nem iszok töménytelen mennyiségű alkoholt, inkább jó minőségűből keveset. Nem káromkodok és nem viháncolok, inkább elolvasok egy jó könyvet, verset és abban elmélyülök. Nem vagyok zárkózott, csak nem akarom az időmet olyanokkal tölteni, akik a szexuális életemről faggatnak. Próbáltam olyanokkal ismerkedni, akik nem ilyenek, de csak elvétve találok. Javarészt inkább a 10 évvel idősebbekkel jövök ki. Az iskolában töltött napjaim elég szörnyűek.

Nem régiben összekaptam a legjobb barátnőmmel a fent említett dolgok miatt. Mit csináljak? Hogyan értessem meg vele, hogy matekon nekem fontosabb a tananyag, mint az, hogy megbeszéljük, hogy milyen ruhát vegyen? (utána persze megkér arra, hogy segítsek, mert nem érti)


2013. febr. 17. 19:30
 1/1 anonim válasza:

Ha a barátnőd nem ért meg, hagyd a fenébe, ez nem igazi barátnő!

A tervedtől ne tántorítson el ez a "kis" ügy.

Én például hasonló helyzetben voltam mint Te, én is tanulni akartam, de a barátaim el akartak vinni másik irányba. Ma Ausztriában dolgozom, átlag 400 ezres havi fizetéssel, amíg Ők 20-70 ezreket keresnek havonta.

Azokkal a barátaimmal nem tarom a kapcsolatot, akik el akartak tántorítani, de maradtak mellettem olyanok, akik támogattak!

Ezt csak azért mondom, hogy egy hülye csaj miatt ne add fel az álmaidat. AZ ILYEN NEM IGAZI BARÁT.

2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!